Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Naj tuzniji dijelovi.. Empty Naj tuzniji dijelovi.. Pet Jan 15, 2010 5:22 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Kad se Bella oprastala od Nessi....plakala sam.. Naj tuzniji dijelovi.. 590703

http://www.mitologija45.blogger.ba

2Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Pet Jan 15, 2010 10:13 am

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Na vencanju, kada se Bela rastala od Carlija. Veoma dirljivo Sad

3Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sub Jan 16, 2010 10:34 am

katy

katy
Strah
Strah
Slazem se

4Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sre Feb 10, 2010 8:02 am

Twilight girl

Twilight girl
Strah
Strah
pa...
kada se bella rastavlja od renesmee,pocetak iz jacobove prespektive(zato sto je edward tako tuzan i zato sto se bella previja od bolova)

5Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sre Feb 10, 2010 8:26 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
:jrzjz:

6Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sre Feb 10, 2010 12:21 pm

lilen

lilen
Borba
Borba
pa...
kada se bella rastavlja od renesmee,pocetak iz jacobove prespektive(zato sto je edward tako tuzan i zato sto se bella previja od bolova)

Slazem se... Sad

7Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Pet Apr 02, 2010 6:31 am

eŁŁy

eŁŁy
Bes
Bes
kad se bella rastavlja 0d renesmee Sad

8Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Ned Apr 04, 2010 7:34 am

Nejt

Nejt
Mračne sjene
Mračne sjene
Kada se Bells odvaja od Nessie Sad

http://www.twilight-saga-fans.com

9Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sre Apr 28, 2010 4:53 am

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
Tuzno je bilo kad je Bela trudna i kad se mnogo muci a Edward i Jacob ne mogu nista da joj pomognu, a naravno tuzno je i kad se Bela oprasta od Renesme kad je predaje Jacobu.

10Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Uto Maj 11, 2010 1:24 am

Alice91

Alice91
Uljez
Uljez
liliflaj ::Tuzno je bilo kad je Bela trudna i kad se mnogo muci a Edward i Jacob ne mogu nista da joj pomognu, a naravno tuzno je i kad se Bela oprasta od Renesme kad je predaje Jacobu.
E to,nisam bas plakala ali bilo mi je tuzno...

11Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Ned Maj 30, 2010 9:47 am

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
kad se bella oprasta od renesmee naravno...onda iz jacobove perspektive kad tuguje...kad je bella trudna, bolovi...onda kad edward kaze da Nessie voli Bellu, to mi bilo bas nekako fino Smile

12Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Ned Maj 30, 2010 6:53 pm

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Pa... Kad Bella sredjuje papire i kad pise pisma za Nessie i Jacoba, kad se oprasta od Nessie u satoru i kasnije sa Edwardom, kad joj daje medaljon sa slikom nje, Belle i Edwarda, kad je predaje Jacobu i kaze mu da bezi sa njom... Ufff... Toliko toga. Prosto taj osecaj nemoci i saznanje da ti nema spasa, da moras da umres. Ubija me. Uopste pojedine recenice imaju ogroman uticaj na mene. Npr. kad Bella kaze Jakeu da se posle nekog vemena vrati i sve kaze Charliu ili kad Edward shvati sta Bella planira i kad kaze Nessie da je voli... Kad sam prvi put procitala knigu, dva dana sam plakala kao kisa. Najvise zbog tih takvih situacija...

13Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sre Okt 06, 2010 6:27 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Kada se Bela odvaja od Nesi.

http://www.twilight-saga4ever.com

14Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Pet Apr 08, 2011 8:17 am

Patty'sMiss

Patty'sMiss
Komplikacije
Komplikacije
Kada se Bella oprašta od Nessie, to mi je bilo ..šok.
Onda kada je Jake opisivao Edwarda dok je gledao Bellu kako umire.
dosta ih je bilo, stvarno.

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

15Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Sub Apr 09, 2011 2:46 am

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Def. kad se Bells oprastala od Nessie...

16Naj tuzniji dijelovi.. Empty Re: Naj tuzniji dijelovi.. Pon Nov 28, 2011 1:49 pm

Margita

Margita
Urednik
Urednik
*Esme* ::Pa... Kad Bella sredjuje papire i kad pise pisma za Nessie i Jacoba, kad se oprasta od Nessie u satoru i kasnije sa Edwardom, kad joj daje medaljon sa slikom nje, Belle i Edwarda, kad je predaje Jacobu i kaze mu da bezi sa njom... Ufff... Toliko toga. Prosto taj osecaj nemoci i saznanje da ti nema spasa, da moras da umres. Ubija me. Uopste pojedine recenice imaju ogroman uticaj na mene. Npr. kad Bella kaze Jakeu da se posle nekog vemena vrati i sve kaze Charliu ili kad Edward shvati sta Bella planira i kad kaze Nessie da je voli... Kad sam prvi put procitala knigu, dva dana sam plakala kao kisa. Najvise zbog tih takvih situacija...


Slazem se potpuno,samo sto nisam plakala xDD
I sad u filmu mi je najjadniji deo,kad se Bella sprema za kupanje,i onako sva jada mrsava,a Edward je gleda... Sad Sad
Nema toga u knjizi,ali me je tako arzalostilo Sad

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Najsmjesniji dijelovi??

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu