Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Omiljena scena/glava? - Page 3 Empty Re: Omiljena scena/glava? Sub Dec 04, 2010 11:36 pm

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
Omiljena glava mi je um caruje.

52Omiljena scena/glava? - Page 3 Empty Re: Omiljena scena/glava? Čet Dec 09, 2010 3:49 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Anette ::
Rosalie Lillian Hale ::Baseball i dozazak u skolu. Extra mi je scena!!!!


Slazem se....a u knjizi kad on nju poziva da sede zajedno...i ona kada je ona izasla sa Jesicom i Angleom u Port Angeles pa sutradan kad ju je Jesica ispitivala o Edwardu...to mi je bas sweet
Slažem se.

53Omiljena scena/glava? - Page 3 Empty Re: Omiljena scena/glava? Pet Dec 10, 2010 3:37 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Obozavam sve!!! Wink

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

54Omiljena scena/glava? - Page 3 Empty Re: Omiljena scena/glava? Pon Dec 20, 2010 9:01 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
U Sumraku je kada idu na matursko pa ono Tyler zove Bellu pa Edwad 'ljubaznp' odgovara.

55Omiljena scena/glava? - Page 3 Empty Re: Omiljena scena/glava? Pet Apr 01, 2011 11:16 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Omiljena scena mi je ona kada Ed dovodi Bellu da je upozna sa porodicom pa Rosalie polomi onu zdjelu XD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu