Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Apr 19, 2010 10:59 am

Miss Immortal

Miss Immortal
Uljez
Uljez
citanje misli i buducnost

52Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Apr 21, 2010 12:10 am

xxxBroken_Angelxxx

xxxBroken_Angelxxx
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
chitati misli,biti newidljiwa,stwarati iluzije i leteti...xDD

53Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Apr 21, 2010 4:01 am

Angie21

Angie21
Izabrani
Izabrani
Citanje misli i stit... Naj... Smile

54Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Ned Apr 25, 2010 4:03 am

Ticky

Ticky
Uljez
Uljez
Ja bih volela da mogu da citam misli...

55Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Maj 22, 2010 9:13 am

Tijana_Twilight_Girl

Tijana_Twilight_Girl
Progonjeni
Progonjeni
OMG Jasperovu

56Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Jun 02, 2010 1:31 pm

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Jasperovu i Alicinu.

http://selenagomez.findtalk.biz/

57Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Jun 02, 2010 9:28 pm

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
jejninu, edwardovu, jaserovu, ali njegovu bi mozda vise voljela da ima neko meni blizak al et..

58Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Jun 02, 2010 9:44 pm

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
I, da, Renesmeeinu.

http://selenagomez.findtalk.biz/

59Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Jun 07, 2010 9:47 am

Ina.Alice.Fan

Ina.Alice.Fan
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
volela bi da se desi ono sto zamislim, da citam misli i ono sto Jane moze Smile)

60Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Jul 12, 2010 4:35 am

Stefy

Stefy
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Da čujem misli. Very Happy

http://www.Elizabeth-Gutierrez.com/

61Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Jul 22, 2010 3:35 am

HareCullen

HareCullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Alisina moć (predviđanje budučnosti).

62Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Jul 30, 2010 8:26 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Citanje misli,stit:)

63Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Avg 07, 2010 2:42 am

*Ana Cullen*

*Ana Cullen*
Strah
Strah
chitati misli i biti najbrzha! just like edward

64Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Avg 07, 2010 12:00 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
volela bi citati misli i videti buducnost,kao i vecina..ali me takodje odusevlajva bellina moc i renesmina..msm koliko su razlicite i kako renesme moze da prodje kroz bilo koji stit..cool..Smile

65Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Avg 20, 2010 10:44 pm

~Jovana-Any~

~Jovana-Any~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Pa moc od Alice mi je totalno ql,tako da mozda nju.....

66Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Avg 23, 2010 6:05 am

alice_maria

alice_maria
Uljez
Uljez
zanimljivo kako svi pišemo što bi htjeli
a ja bi htjela biti vampir i biti clan obitelji cullen kao ja a ne kao neznam bella edvard alice jasper esme...kao ja ,maria cullen! to bi bilo mrak.
al kad vec pišemo o sposobnosti,željela bi da samo meni bliski i dragi vampiri mogu koristit sposobnosti na meni npr da alice vidi moju buducnost
da edward cita misli meni,da jasper upravlja mojim raspoloženjem jer su oni meni dragi i bliski a vampiri koji nisu dobri vec zli kao jane,aro...
da ne mogu svoje sposobnosti koristit na meni jer mi nisu dragi i bliski!

kužite što je pjesnik htio reci?

67Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Avg 28, 2010 11:41 am

anna-loca

anna-loca
Strah
Strah
najvishe bih volela da mogu videti buducnost i chitati misli

http://vaskutak-forum.free-forums.biz/forum.htm

68Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Sep 23, 2010 7:34 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Da čitam misli, upravljam tuđim raspoloženjima i da imam poseban štit Very Happy

http://www.twilight-saga4ever.com

69Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Sep 23, 2010 11:20 am

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Edwardovu ili Alicinu, definitivno! Very Happy

70Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Uto Okt 19, 2010 8:21 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Voljela bih ponekad da citaam misli i da imam stit.
Niposto ne bih zeljela gledati u buducnost Very Happy

71Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Nov 13, 2010 5:12 am

sreja

sreja
Uljez
Uljez
da citam misli...

72Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Nov 20, 2010 3:01 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Da vidim budućnost.

73Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sub Nov 20, 2010 5:23 am

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
Ja bih volela da citam misli, a posle toga bih volela da vidim buducnost.

74Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Apr 07, 2011 1:17 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Citat misli

75Koju biste moc voljeli da imate? - Page 3 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Maj 02, 2011 1:03 am

Nina :)

Nina :)
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Citati misli i da mogu da uticem na raspolozenja ljudi.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu