Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pon Maj 02, 2011 3:58 am

★ Alice ★

★ Alice ★
Lov
Lov
Kao Edward da mogu da citam misli,i volela bi kao Alica da mogu da vidim sta ce se desiti,ali da budu vizije koje ce se desiti stvarno a ne kao sto su Alicine da se menjaju

77Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Sre Avg 03, 2011 11:21 pm

Paja'95

Paja'95
Uljez
Uljez
Svejedno koju - samo da imam neku.

78Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Avg 04, 2011 1:21 am

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
Volela bih da posedujem telekinezu Smile Ta moc mi je bas zanimljiva Very Happy

79Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Avg 04, 2011 3:11 am

Bassgirl

Bassgirl
Izabrani
Izabrani
Meni je najprimamljiviji Bellin štit jer tako možeš zaštiti osobe koje voliš.
Edwardova i Aliceina moć su cool, ali osobno ne bih voljela znati sve tuđe misli ili znati što će se dogoditi u budućnosti jer ne žalim ni da netko drugi zna sve moje misli i ne želim znati što me čeka sutra.

80Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Čet Avg 04, 2011 3:23 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Također bih voljela imati Bellinu moc.
Zanimljiva je,cool i korisna. Very Happy

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

81Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Avg 05, 2011 1:18 am

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Vizije buducnosti,definitivno Wink

82Koju biste moc voljeli da imate? - Page 4 Empty Re: Koju biste moc voljeli da imate? Pet Avg 05, 2011 3:25 am

Taylor K. Cobain

Taylor K. Cobain
Mrtve duše
Mrtve duše
Mary C. ::Meni je najprimamljiviji Bellin štit jer tako možeš zaštiti osobe koje voliš.
Edwardova i Aliceina moć su cool, ali osobno ne bih voljela znati sve tuđe misli ili znati što će se dogoditi u budućnosti jer ne žalim ni da netko drugi zna sve moje misli i ne želim znati što me čeka sutra.

Potpis Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu