Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koga je Bella vise voljela? Empty Koga je Bella vise voljela? Uto Okt 19, 2010 10:20 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
U nedoumici sam xD
Zanima me vase misljenje:
Koga je Bella vise voljela?
Edwarda ili Renesmee?

2Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sre Okt 20, 2010 12:26 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Renesmee, bez sumnje

http://www.mitologija45.blogger.ba

3Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Čet Okt 21, 2010 9:56 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
I ja mislim da je Nessie vise voljela Very Happy

4Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sub Nov 20, 2010 6:25 am

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
Renesmee

5Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Ned Jan 16, 2011 11:08 am

Masens girl' <3

Masens girl' <3
Mračne sjene
Mračne sjene
Renesmee.. Dijete joj je prije svega ... Ali i Edward nije daleko Very Happy

6Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Uto Jan 18, 2011 11:34 pm

Werwolf

Werwolf
Uljez
Uljez
Nessie of course Smile

7Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Čet Jan 20, 2011 2:47 pm

Car0lina

Car0lina
Strah
Strah
milslim da je Edward, neka joj ne Nessie dijete, ali ona se odrekla ljudskog zivota radi njega a i dala mu je dijete, znam da svaka majka voli svoje dijete prije svega ali mislim da u ovoj perspektivi je Edward.

8Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Uto Feb 08, 2011 6:13 am

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Ne mozemo na to tako gledati. To kako ona voli Edwarda je jedno, a kako Nessie drugo. Jednostavno voli ih podjednako,svakoga na odredjen nacin! Bar je takvo moje misljenje i mislim da sam u pravu... bored

9Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sub Apr 02, 2011 1:26 am

Patty'sMiss

Patty'sMiss
Komplikacije
Komplikacije

Način na koji Bella gleda Edwarda i Nessie su potpuno dva različita pogleda!
Nema šanse da se to na bilo koji način može upoređivati ili mjeriti.
Ona ih oboje voli na neki način, najviše.

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

10Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sub Apr 02, 2011 2:00 am

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Patty'sMiss ::
Način na koji Bella gleda Edwarda i Nessie su potpuno dva različita pogleda!
Nema šanse da se to na bilo koji način može upoređivati ili mjeriti.
Ona ih oboje voli na neki način, najviše.

Slažem se.

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

11Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Uto Apr 05, 2011 6:35 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Mozda podjednako,ili neki djelici prevagnu na sekunde,ali mislim da je morala da bira ne bi mogla da se odluci

12Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Pet Apr 08, 2011 4:45 am

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
Car0lina ::milslim da je Edward, neka joj ne Nessie dijete, ali ona se odrekla ljudskog zivota radi njega a i dala mu je dijete, znam da svaka majka voli svoje dijete prije svega ali mislim da u ovoj perspektivi je Edward.

Upravo to mislim.

13Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sub Apr 16, 2011 3:54 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Mislim da je više voljela Nessie.
Jednostavno, dijete joj je.

14Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Čet Avg 18, 2011 11:40 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Miss evil ツ ::Ne mozemo na to tako gledati. To kako ona voli Edwarda je jedno, a kako Nessie drugo. Jednostavno voli ih podjednako,svakoga na odredjen nacin! Bar je takvo moje misljenje i mislim da sam u pravu... bored
I jesi u pravu Razz
Mislim da je pomalo glupo pitanje o.O Svi pratimo Bellu i Edwarda vec 3 dijela,gledamo kako se vole itd.Dobiju dijete koje je rođeno iz ljubavi i sad mi tu osvane pitanje koga vise voli???!!! XDD
Edward je ljubav njenog zivota,ona se na kraju krajeva odrekla svog bezsmrtnog zivota zbog njega i svi znamo tocno sto Bella osjeca za njega sto bi i neki nazvali 'opsesija'...A Nessi je njena kcer tako da tu nema previse rasprave xDD

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

15Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sub Nov 26, 2011 2:10 am

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
Smatram da te dve stvari ne treba porediti. A i Bella je sama rekla. Mada je tada pricala o Jabob-u.
bilo je nesto ovako "Ne mislim da mi se srce podelilo i da je napravilo mesto za oboje, vec da je postalo vece, i da svako od njih ima svoj deo" tako nesto je rekla..
s tim smatram da nikog nije volela 'vise' vec podjednako..

16Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sub Nov 26, 2011 5:31 am

Chandler's girl ♥

Chandler's girl ♥
Ponoć
Ponoć
To ne moze da se poredi,dete je jedno,a muz je drugo Very Happy Ali ih oboje jako voli bez sumnje ^^

17Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Pon Nov 28, 2011 2:04 pm

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Slazem se potpuno sa postom iznad Smile To su sasvim razlicite vrste ljuabvi.Razlicite,ali iste jacine Smile



Jaoj,sto filozofiram xDD

18Koga je Bella vise voljela? Empty Re: Koga je Bella vise voljela? Sre Jan 04, 2012 10:13 am

Micy Cullen

Micy Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
to se definitivno ne moze porediti...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu