Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zvijezda sage 'Sumrak' Robert Pattinson veliki je obožavatelj životinja, a za svog psa od veterinara očekuje samo najbolju njegu


Rob, koji je poznat kao veliki obožavatelj životinja, je izjavio kako je zahvalan što su novci koje zarađuje od kada je postao svjetski slavan pomogli u izlječenju njegova psa: 'Pas mi je bolovao od parvo virusa, i moram priznati kako je bilo pravo olakšanje doći veterinaru i reći kako želim najbolje za njega, bez obzira na cijenu. Znam da novci ne znače nužno sreću i zdravlje, ali ovoga puta mi je bilo izuzetno drago što ga imam, jer sam pomogao životinji koju volim.'

Inače, pseći parvovirus (CPV), koji obično nazivamo parvo, je vrlo ozbiljna virusna bolest pasa. Prvi se put pojavila 1978. godine i nastala je velika epidemija među psima svih uzrasta. Kako tada nije bilo imunih ni cijepljenih pasa, psi svake dobi ugibali su od infekcije. Smatra se da je CPV mutirao od mačjeg parvovirusa, poznatog i pod imenom mačićak. Parvo se s vremenom prilagodio i nastali su novi sojevi, no danas se parvo suzbija suvremenim cjepivima koja štite protiv svih sojeva.

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Već sam zaključila da voli životinje, a ovo je i dokaz Very Happy
Msm logično je da će platiti koliko treba za psa, iz dva razloga - jer ga voli i jer 'ima se, može se' Razz

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Fino kad se brine za svog pisća Smile. Mrzim ljude koji imaju jubimce i tretiraju ih kao da su smeće

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu