Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ROBERT PATTINSON Nisam samo Edward Cullen Empty ROBERT PATTINSON Nisam samo Edward Cullen Ned Maj 15, 2011 10:22 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon uloge u 'Sumraku', Robert Pattinson postao je jedan od najpoželjnijih glumaca u Hollywoodu, no mlada zvijezda otkriva kako jedva čeka da se riješi uloge vampira te da obožavateljima i kritičarima dokaže da nije samo vampir Edward


Za magazin OK!, Rob je izjavio kako je platio određenu cijenu za ulogu vodećeg člana poznatog klana Cullenovih te da će


se jednom morati distancirati od uloge koju glumi u sagi 'Sumrak'.

'Kada ste stvarno uspješni, morate platiti određenu cijenu', izjavio je. 'Budući da sam u 'Sumraku' bio toliko uspješan, vjerojatno ću još deset godina morati dokazivati da nisam samo Edward.'

Otkrivajući kako se nosi sa svjetskom slavom, rekao je kako mu je čak i izlazak na večeru postao stresan zadatak, jer ga brine da će odmah biti okružen obožavateljima.

'Nekidan sam bio pozvan na večeru na kojoj su mi rekli da su sjediti sa 18 tinejdžera, a moja je prva misao bila da ću biti okružen tinejdžerskom ruljom. Srećom, to je bilo 18 azijskih klinaca koji nisu znali tko sam. Bila je to rijetka večer na kojoj sam mogao biti opušten.'

Ranije ovoga mjeseca, Rob se našalio kako ga prijatelji više ne pozivaju van, jer su stalno okruženi njegovim obožavateljima. 'Malo se osjećate kao gubitnik, pogotovu kad morate pitati ima li restoran u koji su vas pozvali tri izlaza.'

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Kako je ova novost stara o.O
On je baš pod pritiskom zbog te slave. Znamo mi da on nije samo Edward, ali mnogi će ga 'pamtiti' samo po toj ulozi.

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Da jer ga je ta uloga i proslavila, kaldim se da prije nje niko nije ni cuo za njeg

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu