Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kellan Lutz jedva čeka da se oženi  Empty Kellan Lutz jedva čeka da se oženi Sub Jun 25, 2011 8:43 pm

Hope : )

Hope : )
Lov
Lov
[You must be registered and logged in to see this image.]

Najnovija izjava glumca Kellana Lutza iznenadila je mnoge jer rijetko koji muškarac danas javno govori kako jedva čeka da se skrasi uz ženu svog života



Seksi vampir Kellan Lutz želi se smiriti uz ljubav svog života koju još nije pronašao. Ta će vijest sasvim sigurno oduševiti mnogobrojne obožavateljice zgodnog glumca kojega je proslavila uloga u popularnoj sagi 'Sumrak'.
'Ja sam trenutno slobodan. Bio sam zauzet, stalno sam negdje putovao i zapravo nisam imao mira. Mogu reći da se već sada radujem braku i jednoga dana i obitelji. Ne znam tko će biti moja odabranica, ali ja joj već sada želim dobrodošlicu', romantično je izjavio zgodni Kellan.

Popularni glumac priznaje da je sve donedavno volio mijenjati žensko društvo te da je uživao u zabavama s djevojkama. Situacija se očito mijenja na radost ženskog dijela njegove publike. Nema sumnje da će mnoge od njih učiniti sve da baš one ukradu srce seksi vampira.

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Molim te da prije postavljanja novosti pročitaš [You must be registered and logged in to see this link.].Sada sam ti editovala post, ali za ubuduće da znaš.


Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Moze mene ozenit :xDD:

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

☾Daughter☥of☥Lilith☽

☾Daughter☥of☥Lilith☽
Prihvatanje
Prihvatanje
hhaah to sam i ja rekla xD moze i mene slobodno

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Aa pa i vrijeme mu je xDD, šalim se .
Evo da se vas dvije ne bi svađale može mene, ja nemam ništa protiv Razz

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ma može i mene fun
E pa sretno mu na vjenčanju hahaha.Smile

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Evo ja cu da mu budem odabranica ! Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu