Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li je vaša zaluđenost za Twilightom ista kao i prije?

Da li je vaša zaluđenost za Twilightom ista kao i prije? Vote_lcap50%Da li je vaša zaluđenost za Twilightom ista kao i prije? Vote_rcap 50% [ 6 ]
Da li je vaša zaluđenost za Twilightom ista kao i prije? Vote_lcap50%Da li je vaša zaluđenost za Twilightom ista kao i prije? Vote_rcap 50% [ 6 ]
Ukupno Glasova : 12


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Pitanje vam sve govori. Znači, zanima me da li ste i dalje zaluđeni za Twilightom kao što ste bili kada ste prvi put pročitali knjige ili pogledali film. Da li je to isti osjećaj, ili ste "na mirovanju" dok ne izađe četvrti dio?

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Nikako.
Totalno sam se ohladila.
Niti me knjige toliko interesuju, a kamoli film.
Sad su mi nekako bezveze i knjige i filmovi.
Mislim da nema puno ljudi koji su i dalje ostali veliki fanovi.

A to t' je čudno sa Twiligtom. Mene Harry Potter već deset godina drži i uvijek mogu da pročitam knjigu, ili pogledam film, što kod Twilighta nije slučaj.

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Ne. Ne znam ni sama zašto, valjda me je prošla ta opsesija i za Jacobom, i za Sethom, i za cjelokupnim Twilightom. Vjerovatno jer nije ostavio toliko dobar "utisak" kao Pirati sa Kariba ili Transformers (lupam). Knjige sam u kratko vremena pročitala, ali više nemam ni želje da ih čitam, niti da gledam film, vjerovatno jer sve znam šta se desilo, i šta će se desiti. Mogu reći da sam se ohladila od Twilighta, i to baš, baš dobro.

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ne, jer sam pročitala knjige i filmove a inače nikad nisam bila tip koji može istu stvar čitati/gledati više puta. Ok, filmove i jesam dosta puta pogledala ali sve je to već nekako 'izlizano' da se tako izrazim. Na neki način jedva čekam BD, jer me je trailer zainteresovao, ali nije to ta ista želja kao kad sam čekala New Moon.

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Ne, jer bukvalno je i u svetu prestala tolika opsesija iz razloga št snimanja traju dugo, a fanovi znaju šta će da se desi.

BellaAndEdwardCullen

BellaAndEdwardCullen
Ponoć
Ponoć
Da, Uvjek mogu ponovo citati knjige ili pogledati filmove

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Ja sam jos uvijek luda za twilightom,ali normalno da se ohladim dok izadje novi film,a onda opet budem luda i pod dojmom XD
Ali sto je tu je sad je zadnji dio i gledati cemo i druge filmove,a ne vijecno twilight ! Very Happy

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Definitivno ne.
Sada jednostavno vidim koliko je sve nestvarno i koliko zatupljuje ljude.Nakon sto se zavrsi i taj posljednji dio Twilight ce biti zaboravljen u roku od 5 minuta...

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Ne.
Vise me Twilight ne privlaci kao pre. Knjige mozda malo, ali prethodni filmovi ne.

Bassgirl

Bassgirl
Izabrani
Izabrani
Skoro pa sam se posve ohladila. Ovako između izlazaka dva filma i zaboravim za to jedino kada izađe novi film, onda se malo zagrijem i čitam na netu stvari vezano uz twilight.

Tina Bieber

Tina Bieber
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Ne, prije sam bila mnogo više zaluđena, ali odkad sam pogledala TVD totalno mi se zaluđenost prebacila na njih Very Happy

http://celebritystars.forumcroatian.com/forum

snowflake.

snowflake.
Ponoć
Ponoć
Ne. Ali, ni ranije nisam bila nešto posebno zaluđena, jednostavno filmovi su mi se mnogo svideli, i to je to.

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
Pa nikad nisam bila nesto opterecena Twilight-om, ali idalje mogu da citam knjige(i upravo citam sagu ispocetka xDD)..i da gledam filmove. Prosto ne znam, Twilight je film koji uvek mogu da gledam.

Chandler's girl ♥

Chandler's girl ♥
Ponoć
Ponoć
Bio me smorio,ali sad kad sam pogledala Praskozorje opet sam odlepila ^^ Inace ja mogu uvek da gledam film <3

Taylor K. Cobain

Taylor K. Cobain
Mrtve duše
Mrtve duše
Pa ja nikada nisam bila zaluđena Twilightom, ali voljela sam knjige i filmove. I dalje me drži isto. Znači, nisam zaluđena, i uvijek mi je cool u istoj mjeri.

Margita

Margita
Urednik
Urednik
VaMp GiRl ::Pa nikad nisam bila nesto opterecena Twilight-om, ali idalje mogu da citam knjige(i upravo citam sagu ispocetka xDD)..i da gledam filmove. Prosto ne znam, Twilight je film koji uvek mogu da gledam.

Potpuno isto Smile Smile Smile

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Ne, ne, ne.
Iskreno ne mogu sebe ni nazvati ' Twilight fanom ' , ne čitam knjige, rijeko kad pogledam film ili tako nešto.
Shvatila sam da je HP neprevaziđen, iako nema nikakve veze sa Twiligtom.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu