Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Robert Pattinson poklonio je svojoj curi i filmskoj kolegici Kristen Stewart antiknu ogrlicu od zlata i platine vrijednu 40 tisuća dolara


Zvijezda Sumraka poklonio je Kristen ogrlicu s medaljonom u kojem se nalaze njihove fotografije.

Na medaljonu se nalazi natpis na latinskom 'Iako me ne možeš vidjeti, moja ljubav za tebe je uvijek tu', prema napisima američkog izdanja magazina Star.

Kristen je oduševljena poklonom i lijepom gestom kojom je Robert iskazao svoju ljubav prema njoj.

'Kristen je uistinu dirnuta Robertovim poklonom. Na spomenuti poklon Kristen je reagirala suzama radosnicama zbog činjenice da ona i Robert zbog pretrpanog rasporeda snimanja ne nalaze vrijeme za međusobne susrete, što Kristen uistinu pogađa', izjavio je izvor blizak Kristen.

Kristen je poznata kao strastvena ljubiteljica starog nakita. Robert je, osim ogrlice, Kristen nedavno poklonio starinski zlatni prsten s crvenim srcem.

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
A dušeeeee <333

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Ajme kako slatkoooo crysomuch
'Iako me ne možeš vidjeti, moja ljubav za tebe je uvijek tu' crysomuch

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Smile Sweet Rolling Eyes

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
To je tako lepo od njega. Smile

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Daa, sad su mi baš sladak par

Tsagafan

Tsagafan
Ponoć
Ponoć
Bas lepo... Ljubav

aria

aria
Ponoć
Ponoć
Da je bar i meni jednog takvog bored

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Kako lepooooo :'))))

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu