Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Old skul vs. današnji vampiri?

Old skul vs. današnji vampiri? Vote_lcap33%Old skul vs. današnji vampiri? Vote_rcap 33% [ 2 ]
Old skul vs. današnji vampiri? Vote_lcap67%Old skul vs. današnji vampiri? Vote_rcap 67% [ 4 ]
Ukupno Glasova : 6


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Old skul vs. današnji vampiri? Empty Old skul vs. današnji vampiri? Uto Nov 08, 2011 10:28 am

no_human_blood

no_human_blood
Uljez
Uljez
Dakle,pitanje je postavljeno.Jesu li vam draži oni nekadašnji (tkz. old skul) vampiri ili ovi današnji tipa no human blood,vegeterijanci,suživot s ljudima itd.itd.Pod ove nekadašnje mi recimo na pamet pada Dracula,a ovi današnji znate već i sami,Cullen family,Salvatore brothers.

Napomenula bih da se ovdje ne radi o dobrima ili zlima, nego o njihovom načinu prikazivanja,izgaranje na suncu/blještanje na suncu,vegeterijanstvo...

Mišljenja i obrazloženja su dobrodošli.

2Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Čet Nov 24, 2011 4:51 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Vecina ne voli danasnje vampire jer su bezveze,kvari sliku o "pravim" vampirima...
Ja vise volim danasnje vampire.Jednostavno su mi drazi,i takokođer mi je drazi nacin na koji su prikazani...Mnogo ljudi ne voli Twilight zato sto vampiri sjaje na suncu,meni se takva ideja sviđa!Jer je jedinstvena i nova.

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

3Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Čet Nov 24, 2011 4:57 am

Taylor K. Cobain

Taylor K. Cobain
Mrtve duše
Mrtve duše
Ja više volim old-skul. Twilightovci ne kvare sliku o vampirima, već su samo pikazani na drugi način. Ali Volturi i Nomadi su dobar prikaz old-skul vampira. Za old-skul sam Very Happy

4Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Ned Nov 27, 2011 2:35 am

aria

aria
Ponoć
Ponoć
Više ovdanašnji, zato što bi oni prošli npr. samo došli uhvatili nekog čovjeka i ubili bi ga. Došli i otišli ... A ovi danas, iako ne glume svi dobro vampire ( neki skroz pokvare pojam vampira ), pokažu ( otprilike ) sve polako i nekako su mi više opasniji i zgodniji amor

5Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Pon Nov 28, 2011 2:10 pm

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Ne znam...mislim,o ranijima se zna uglavnom samo to da se skrivaju,i piju ljudsku krv,da su bezosecajni...
A u ovim novijim knjigama,prikazana je nova strana vampira tako da... Smile
A i,sta god da se prica,vampiri su slavu dobbili uz pomoc Sumraka,bili su popularni i ranije,ali ne kao sada,pa mnogi ( i ja ponekad xDD ) pametuju o starijim vampirima,i pripisuju im slavu koju bas i ne zasluzuju Very Happy

6Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Sre Nov 30, 2011 10:24 am

aria

aria
Ponoć
Ponoć
Margita ::
A i,sta god da se prica,vampiri su slavu dobbili uz pomoc Sumraka,bili su popularni i ranije,ali ne kao sada,pa mnogi ( i ja ponekad xDD ) pametuju o starijim vampirima,i pripisuju im slavu koju bas i ne zasluzuju Very Happy

Upravo tako Yes

7Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Pet Jan 06, 2012 1:32 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Old skul, definitivno.
Zašto?
Hmm, pa od njih je sve postalo, tačno je da ne bi vampiri toliko poznati bili da nije 'današnjih vampira', ali opet, ovo je sve nekako previše. Smile

8Old skul vs. današnji vampiri? Empty Re: Old skul vs. današnji vampiri? Pet Jul 20, 2012 10:21 am

Florence.

Florence.
Uljez
Uljez
Old skul.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu