Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Stephenie Meyer, književnica koja je zaslužna za sagu 'Sumrak', kaže da nije mogla suzdržati suze na setu prvog dijela 'Praskozorja'


Stephenie koja se na trenutak pojavljuje u filmskoj sceni vjenčanja Belle i Edwarda, što nije promaknulo sumrakomanijacima, otkrila je da je zaplakala vidjevši Kristen u prekrasnoj vjenčanici. Nisam ni pomišljala da će me toliko ganuti prizor Kristen Stewart u vjenčanici. Izgledala je baš kao Bella iz moje mašte. Kristen je bila nervozna dok je držala svog filmskog tatu ispod ruke. Zbilja je to bio vrlo emotivan trenutak za mene. Shvatila sam da se bliži kraj sage. Bila sam vrlo tužna kad sam to shvatila', rekla je Stephenie Meyer.

Književnica kaže da je K-Stew obavila sjajan posao.

'Unijela je toliko emocija i strasti u svoju ulogu Belle. Zbilja sam bila impresionirana. Kristen je nevjerojatna glumica', rekla je Stephenie.

Fanovi sage posljednji će film iz serijala, drugi dio Praskozorja, vidjeti iduće godine.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu