Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumac Jackson Rathbone, koji u sagi 'Sumrak' utjelovljuje vampira Jaspera, u nedavnom je intervjuu govorio o Kristen Stewart kao vampirici, a koju ćemo imati prilike vidjeti u posljednjem nastavku serijala
Jackson je za Hollywood Life izjavio: 'Konačno možemo vidjeti Bellu kao vampiricu, a to je bilo prilično zabavno svima na setu. Što se same uloge tiče, ona je jako snažan vampir. Kristen je u Bellu unijela nešto što do sad nismo imali prilike vidjeti, jednu pravu vampirsku stranu, te je jako uzbudljivo vidjeti Bellu koja pokazuje zube svima, i doslovno i preneseno.'

I Kristen se u intervjuu za Box Office Magazine osvrnula na svoju ulogu: 'U početku je bilo malo čudno glumiti vampira. Tijekom godina sam se naviknula gledati druge kao vampire, a sada sam odjednom i ja kao oni. Možda ću zvučati malo jadno, ali vampirica Bella je stvarno moj omiljeni lik iz knjige.'

A da je Kristen izvrsno utjelovila Bellu, priznala je i autorica knjiga Stephenie Meyer: 'Kristen je stvorila jedan novi lik i moram priznati da sam bila impresionirana. Do sada sam je imala prilike vidjeti samo kao čovjeka, a u novoj ulozi se izvrsno snašla i cijelu tu promjenu je odradila sama, bez moje pomoći. Jednostavno je upoznala svoj lik i ima izvrsne instinkte. Svaka čast!'

Sparkley_RyK

Sparkley_RyK
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
aa sigurno da je odlicna kao vampirica!Jedva cekam da je vidim u vampirskoj ulozi!Sigurno ce biti odlicna!Ipak je Kristin odlicna glumica,pa nema sumnje da je vampiricu odigrala savrseno fun

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu