Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Svi hvale ”Eclipse”!!! Ned Jan 03, 2010 2:50 am

-Immortal-

-Immortal-
Izabrani
Izabrani
Glumac Charlie Bewley, koji glumi vampira Demetrija, priključio se svojim kolegama iz ”Twilight” sage u mišljenju da će treći nastavak biti puno realističniji!

U nedavnom intervjuu za poznati celebrity magazin OK! Charlie je izjavio: ”Eclipse” ima nekako drugačiju atmosferu, mračniji je i opasniji. Napokon imamo prilike da vidimo okrutnu stranu vampira i za šta su sposobni. Mislim da u prva dva dela nismo mogli to videti, sve je bilo nekako laganije i bezazlenije.”

I ostali glumci koji rade na filmu su dali slične izjave, uključujući Taylora Lautnera i Roberta Pattinsona. Ipak, isto su govorili i za ”New Moon”. Preostaje nam da se strpimo do leta i sami donesemo zaključak.

2Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Pon Jan 04, 2010 2:24 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja mislim kao i oni...No videcemo da li smo u pravu za 6. meseci...

3Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Pon Jan 04, 2010 9:26 pm

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Jedva cekam...

4Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Sre Jan 06, 2010 10:17 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Jedva cekam Smile

5Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Čet Jan 07, 2010 3:42 am

lilen

lilen
Borba
Borba
ja toliko jeda cekam da cu da svisnem dok ne dodje leto...ECLIPSE ce da bude hit nad hiitovima... Very Happy

6Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Čet Jan 07, 2010 4:05 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Da slazem se ali ipak treba imati strpljenja i cekati..................

7Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Sub Jan 16, 2010 11:05 am

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
mislim da ce Eclipse ispasti sjajno(jer je i knjiga extra) Very Happy

8Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Pon Jan 18, 2010 6:12 am

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
eclipse tje sigurno biti xtra......ali sam sigurna da tje breaking dawn biti najbolji o swih.... Very Happy

9Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Pon Jan 18, 2010 7:02 am

lilen

lilen
Borba
Borba
da moguce je da ce biti najbolji,slazem se sa tobom...

10Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Čet Jan 21, 2010 2:11 am

Angel_from_Hell * *

Angel_from_Hell * *
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
jedva cekam eclipse Very Happy
mada ipak msm da ce bd biti najbolji...mora <3 <3

11Svi hvale ”Eclipse”!!! Empty Re: Svi hvale ”Eclipse”!!! Sre Jan 27, 2010 7:47 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Jedva cekam da vidim kako ce to izgledatii Bounce

http://www.mitologija45.blogger.ba

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu