Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Tay poludio na pitanja o Swiftici Čet Jan 07, 2010 4:28 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Misliš da Kristen Stewart čuva svoj privatni život od javnosti?! E, pa onda ne znaš ništa o Tayloru Lautneru! Najpoznatiji ”vuk” iz ”New Moon” čopora je totalno poludeo na konferenciji za novinare prošlog petka i to na pitanje da li se zabavlja sa Taylor Swift?!

”Šta hoćete daznate u vezi sa nama?”, uzviknuo je Lautner. ”Najsmešnije od svega je što pratite svaki moj korak, i sad me još pitate! Mislim da sami možete sve da shvatite!”

Taylor mora da shvati da su on i vučji čopor dve različite stvari….

Izvor : bravo.rs

2Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Sub Jan 09, 2010 12:26 pm

jane

jane
Ponoć
Ponoć
hmm, pa jasno je da ne želi da se svi mješaju u njegov život

3Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Sub Jan 09, 2010 12:52 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Vau bash je burno reagovao...

4Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Pet Jan 15, 2010 11:45 am

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Emma Cullen ::Vau bash je burno reagovao...

moguce, ali se slazem da je njihovo pitanje glupo....

5Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Ned Jan 17, 2010 6:42 am

katy

katy
Strah
Strah
Da jeste glupo. Ni ja ne bih volela da mi se svi mesaju u zivot

6Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Ned Jan 17, 2010 11:53 am

lilen

lilen
Borba
Borba
Da jeste glupo. Ni ja ne bih volela da mi se svi mesaju u zivot

slazem se...

7Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Čet Jan 21, 2010 2:11 am

Angel_from_Hell * *

Angel_from_Hell * *
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
katy ::Da jeste glupo. Ni ja ne bih volela da mi se svi mesaju u zivot
slazem se...bas ga smaraju -.-

8Tay poludio na pitanja o Swiftici Empty Re: Tay poludio na pitanja o Swiftici Sre Jan 27, 2010 7:44 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Emma Cullen ::Vau bash je burno reagovao...

Ma nek je,tako im i treba.....ja bi poludjela poslije 2 dana :twisted:

http://www.mitologija45.blogger.ba

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu