Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ko će režirati 'Praskozorje'? Empty Ko će režirati 'Praskozorje'? Sre Mar 17, 2010 9:32 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Posljednja knjiga iz sage 'Sumrak', 'Praskozorje', podiže najviše prašine. Prvo se pisalo da će se film rađen prema ovoj knjizi podijeliti u dva dijela, onda da neće, pa opet hoće, a sada su se mediji raspisali o tome tko će biti redatelj
Robert Pattinson i Peter Facinelli kažu da im se najboljim izborom čini Gus Van Sant koji je dvaput bio nominiran za Oscara. On je redatelj sada već kultnih filmova 'Moj privatni Idaho', 'Dobri Will Hunting' i 'Elephant'.

'Svi njegovi filmovi izgledaju prekrasno. U 'Praskozorju' se radi o tinejdžerskoj ljubavi i opsesiji i mislim da bi Gus to super napravio', rekao je Robert Pattinson.

Uz Gusa, Robert i Peter istaknuli su da bi voljeli da 'Praskozorje' režira i Sofia Coppola ('Izgubljeni u prijevodu') ili Bill Condon ('Komadi iz snova').

Čini se da se i Kristen Stewart slaže s odabirom svojih kolega iz filma: 'Mislim da je to sjajno. Bilo koji od ovih troje redatelja napravili bi izvrstan posao!'

http://www.mitologija45.blogger.ba

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu