Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Nikki Reed, najpoznatija po ulozi vampirice Rosalie Hale u sagi 'Sumrak', smatra da bi film prema posljednjoj knjizi 'Praskozorje' iz serijala Stephenie Meyer trebalo snimiti u dva dijela
Nikki, po mišljenju mnogih najljepša glumica iz vampirskog filmskog serijala, misli da bi bilo najbolje da se 'Praskozorje' podijeliti u dva filma.

'Zaista ne vidim kako bi uopće bilo moguće snimiti 'Praskozorje' samo u jednom filmu', smatra Nikki Reed.

Atraktivna Nikki koja je ostvarila dojmljive uloge u filmovima 'Trinaest' i 'Gospodari Dogtowna', izjavila je da bi joj bila čast raditi s bilo kojim od troje redatelja za koje se govori da će režirati film prema posljednjoj knjizi iz sage, 'Praskozorje'.

'Gus Van Sant, Sofia Coppola ili Bill Condon, svi su fantastični i voljela bih s njima raditi. I voljela bih konačno znati tko će režirati 'Praskozorje', rekla je Nikki.

http://www.mitologija45.blogger.ba

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Pa oni jos ni reditelja nisu odredili! Vidim ja da cemo mi malo vise cekati na Praskozorje, bilo ono u 1 ili u 2 dela.

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja tako mislim, ali oni kazu da snimanje pochinje u drugoj polovini godine...

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Nadam se, mada kako su poceli... Cisto sumnjam.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu