Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rob umire od treme prije premijera Empty Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 7:28 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Čini se da mlada glumačka zvijezda Robert Pattinson još uvijek ima problema s odlascima na premijere i šetnjom crvenim tepihom, barem on tako tvrdi
Čini se razumno očekivati da se netko tko je stalno u centru pozornosti već naviknuo na sav taj holivudski glamur, ali Robert nas uvjerava da to nije tako lako: 'Mislim da se neću nikad naviknuti na hodanje po crvenom tepihu. Sama pomisao na to me užasava, jednostavno ne znam što da radim sa sobom prije premijere. Skroz se izgubim u automobilu na putu do premijere. I takav ostanem do kraja.'

Robert je otprije poznat po izjavama da mu se ne sviđa takav način život te daje sve od sebe da živi što je normalnije moguće. Uz toliku hordu obožavateljica, bit će to težak posao.


ima on veci problem...nedostatak mozga

http://www.mitologija45.blogger.ba

2Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 8:33 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
HAHAHAHAHAHA!!! Neutral

E dobra si. Crkla sam od smeha. I da znas, u pravu si. Slazem se sa tobom u potpunosti.

3Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 8:35 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
nego sta nego se slazes...pa sta bi ja kad je covjek glup(bez uvrede fanovi edwarda)

http://www.mitologija45.blogger.ba

4Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 8:51 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Jos uvek se smejem! :xDD:

5Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 3:01 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa meni je ok shto ima tremu...Zar je svi mi nemamo pred neki vazan dogadjaj?
Ali provala ti je super...Hahaha

6Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 8:31 pm

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Dobro, priznajem, u pravu si. Ali njegove reakcije su stvarno za posmatranje. Da se toliko izbezumi zato sto treba proseta nekih 200 metra! Ma daaaaj! Pa on cak ni stikle ne nosi, pa da se plasi da ce da se saplete i padne ili nesto slicno.

7Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Čet Mar 25, 2010 9:12 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
e to je tacno.....

http://www.mitologija45.blogger.ba

8Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Pet Mar 26, 2010 2:17 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Pa naravno da je tacno... Very Happy

9Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Pet Mar 26, 2010 5:42 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
hehe.. Very Happy

10Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Pet Mar 26, 2010 7:32 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
aa jooj od njega svaki drugi dan neka nova provala.
a za ovo sam se ismijala Neutral

11Rob umire od treme prije premijera Empty Re: Rob umire od treme prije premijera Pet Mar 26, 2010 7:52 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Isto ko ja! Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu