Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Kristen Stewart izjavila je da joj slava ipak pomaže u životu, pogotovo u karijeri, jer ima prilike raditi na odličnim projektima
'Moram priznati da mi je puno lakše u životu otkad sam slavna, što se osobito odnosi na profesionalnu stranu života. Nude mi izvrsne projekte, i to je sjajno.'

Ipak, kada su u pitanju novinari ili društvene mreže poput Twittera ili Facebooka, Kristen se drži postrani: 'Nekako mi je sve to previše povezano. Imam osjećaj da sam previše dostupna, da me svatko može dotaknuti i saznati sve o meni. To mi je malo narcisoidno i ne želim uopće počinjati s tim.'

**alice**

**alice**
Borba
Borba
a jooojjjj a do neki dan psovala novonarima u lice....da kristen odluci se vise molim te!!

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Baš tako...nije fazon ni da se izvlači na fazon 'mlada sam, progledajte mi kroz prste'...halo, curo, radiš u showbusinessu!

http://selenagomez.findtalk.biz/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
pa staaa ako radi tuu? ona je jedna obicna cura,kao saw normalan swet..Smile
zar vi ne volite da vam neko progleda kroz prste kad uradite nesto lose ili slicno,zar ne pogresite nekad kad vas neko iznervira i onda vicete na njih i kazete im svasta??
iskreno,ona se za mene ponasa normalno,kako bi se i ponasala jedna obicna cura Smile

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Haha.Kristen draga il volis il ne volis -.- Ili jesi ili nisi xDD
Mislim jedan dan psuje drugi dan se zahvaljuje O.O

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Edwardowa Smile ::Haha.Kristen draga il volis il ne volis -.- Ili jesi ili nisi xDD
Mislim jedan dan psuje drugi dan se zahvaljuje O.O

Baš tako.

http://selenagomez.findtalk.biz/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
a sto ne moze i jedno i drugo?? :S

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
pa ne moze....fino lepo neka bude solidarna sa fanovima...i ja msilim da bi padala u nesvest kao neslavna kad bi videla nekoga kome se divi...

Mi se njoj divimo,a ona nas tera u tri **** materine :S

A drugi dan smiruje pompu i blebeta "Jao vi ste divni,vi ste krasni" ovo ono...a pola popularnosti joj vec opalo..

Iskreno ona se meni nikad nije svidjala... [You must be registered and logged in to see this image.]

http://www.iansbalkan.com

^^DeMetri@^^

^^DeMetri@^^
Ponoć
Ponoć
Ni meni xDD
Stvarno bi se vise trebala odluciti!

http://demi-lovato.in-goo.com/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
a chekaj,shto ne moze ovako? da je jednom iznerviraju,a onda se pokaje?!
shta,to kao nie normalno? ili shta?! msm ono,malo je osudjujete za NISHTA :SSS
jednom je pogresila i sta? u cemu je problem? kao vi ni jednom u zivotu niste pogresili? e pa JAA jesam i znam kako je kad pogresite!! :SS
ozb,malo ste preterali ://

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Naravno da smo svi bar jednom pogresili, ali ona je javna licnost! Planetarno popularna glumica koju vole deca i ljudi svih uzrasta. Treba malo da pazi kako se ponasa, pogotovo kad zna da je paparaci prate na svakom koraku. Ako je vec zauzela stav - Mrzim paparace i pljujem po njima, a hordi fanova se uzasavam - onda neka ostane pri tome. A ne sad kao volim i jedne i druge. Mogu da se kladim u sta hocete da ce za koje vreme da se vrati na staro. Kada je ulazila u glumacke vode, znala je u sta se upusta. Devojko, navikni se! Bice toga jos dosta!

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Pa staaa?:S ako je jednom pogresila ne morate da je osudjujete ceooooo zivot jbt...:S
msm ona je jedna obicna cura samo shto je za veoma kratko vreme postala poznata! i shta ocekujete,kako da se ponasha?! ://

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu