Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 20, 2009 7:10 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Osobna iskaznica
Ime: Robert Thomas Pattinson
Nadimci: Rob, Patzz, Patty, Spunk Ransom
Datum rođenja: 13. svibnja 1986.
Horoskopski znak: Bik
Mjesto rođenja: London
Visina: 1,85 m
Broj cipela: 45
Oči: zelene ili plavosive (ovisi o odjeći koju nosi!)
Kosa: smeđa
Roditelji: Clare, službenica u agenciji za modele, i Richard, uvoznik oldtimera iz Amerike
Sestre: dvije starije sestre Elizabeth (Lizzy) i Victoria
Kućni ljubimac: kujica Patty
Instrumenti: klavir i gitara
Škola: Harrodia - privatna škola u Lonodnu
Strani jezici: "Govorim francuski, recimo na razini trogodišnjeg Francuza"


Djetinjstvo


Do 12. godine njegove starije sestre odijevale su ga u haljinice i predstavljale kao Claudiju
Dvaput je izbačen iz škole
Prvi je poljubac dobio sa 12 godina
Kao tinejdžer s nekolicinom svojih prijatelja bio je član grupe The Bad Girls
Sa samo 12 godina dobio je prvi posao kao model.
Bio je jako sramežljiv pa se tek na očev nagovor upisao u lokalni dramski klub Barnes Theater Company.


Svi Robertovi filmovi


2004. Vanity Fair
Robert je glumio majušnu ulogu sina Reese Witherspoon, no njegovo se ime ne pojavljuje na odjavnoj špici jer su sve njegove scene izbačene; može se vidjeti jedino na DVD-u filma, u dodacima. Film je loše prošao i kod gledatelja i kod kritičara.
2004. Prsten Nibelunga
Televizijski film u kojem glumi Giselhera, jednog od trojice burgundijska kralja. Iako je to bila relativno mala uloga, dobro se snašao, ali je njegova lonac-frizura postala povod za zafrkanciju na internetu čak i među njegovim najvatrenijim obožavateljima.
2005. Harry Potter i Plameni pehar
Kao dobrica Cedric Diggory postaje žrtva zlog Lorda Voldemorta.
2006. The Haunted Airman
Za ulogu avijatičarskog poručnika prikovanog za kolica nakon ravanjanja u Drugom svjetskom ratu u ovom televizijskom filmu primio je brojne pohvale.
2007. Harry Potter i Red feniksa
S obzirom na to da je njegov lik umro u prethodnom filmu iz serijala, pojavljuje se samo u flashbackovima.
2008. The Bad Mothers Handbook
Britanski tv film u kojem glumi mladića zaljubljenog u kćer glavne junakinje.
2008. The Summer House
Kratki 12-minutni film u kojem je Robert nevjerni dečko koji pokušava ponovno osvojiti bivšu djevojku.
2008. How To Be
Humoristična drama u kojoj glumi netalentiranog glazbenika koji se pokušava probiti u svijet spektakla. Tri pjesme iz filma su Pattinsonove, a on sam svira. - Jako je teško glumiti da loše sviraš gitaru ako je u stvarnosti znaš svirati. To mi je bila jedna od najtežih strana te uloge.
2008. Sumrak
Kao vampir Edward Cullen Robert je osvojio milijune žena svih dobi širom svijeta. Fenomen privlačnosti njegova lika postao je tema proučavanja brojnih psihologa i sociologa.
2009. Little ashes
U filmu glumi ekscentričnog slikara Salvadora Dalija, a radnja se vrti oko njegova bliskog odnosa s pjesnikom Federicom Garciom Lorcom.
2009. Sumrak saga: Mladi mjesec


Sljedeći projekti


2010. Unbound captives
2010. Sumrak saga: Eclipse
2010. Remember me
2011. Sumrak saga: Breaking Dawn
2011. Bel Ami


Zanimljivosti sa snimanja


Harry Potter i Plameni pehar


Prvi je od svih kandidata odradio audiciju za ulogu Cedrica Diggorya, koja mu je kasnije i pripala.
Na početku snimanja bio je toliko nervozan da se razbolio.
"Došao sam u već uhodanu ekipu. Nisam znao kako će me primiti pa sam se trudio da izgledam kao pravi glumac i neko vrijeme nisam ni s kim pričao. No, svi su me odlično prihvatili. Posebno sam se dobro slagao s Rupertom."
Kako je prihvatio činjenicu da Cedric neće doživjeti kraj filma? "Kad sam saznao da moj lik umire, pogledao sam ostale glumce i pomislio: Sretnici! Imate zajamčena još tri filma!"
Zanimljivosti sa snimanja


Sumrak


Ulogu Edwarda Cullena dobio je u konkurenciji od 3000 glumaca.
Njegova najdraža knjiga iz sage Sumraka je druga, Mladi mjesec.
Toliko mu se svidjela Edwardova odjeća da ju je zadržao nakon završetka snimanja.
Njegov honorar za Sumrak iznosio je dva milijuna dolara, a za Mladi mjesec dobit će 12 milijuna dolara.
S najboljim prijateljem Samom Bradleyem napisao je pjesmu Never Think koja je uvrštena u soundtrack filma. Navodno je tajanstvena treća osoba bez njegova znanja doturila redateljici snimku pjesme koju je ona prihvatila.


Super cake koje moraš znati


Voli večeri karaoka. "Prestao sam s tim jer bi me fanovi snimali i to onda stavljali na internet".
Obožava pisati pjesme i poeme.
Umjetničku crtu nosi u genima. Njegova sestra Elizabeth piše pjesme i izvodi ih. Imala je već tri hita na engleskom Top 20.
Novac mu nije važan.
Ne voli noćne izlaske i draže mu je ostati u hotelskoj sobi s prijateljima.
Mrzi teretane i radije povremeno ide trčati.
Naučio je voziti na desetosatnom tečaju.
Obožava jesti hamburgere i piti kolu.
Ima kujicu Patty.


Nagrade


2008.
Nagrada na Hollywood Film Festival za novaka godine
Nagrada za najboljeg glumca za ulogu Arta u How to be na Filmskom festivalu u Strasbourgu
2009.
MTV Movie nagrada za glumačko otkriće godine, za najbolju borbu i najbolji poljubac
Nagrada za najboljeg glumca za ulogu Arta u How to be na First Glance Film Festivalu
Nagrada Bravo A-List za najboljeg mladog glumca
Teen Choice nagrada za najboljeg glumca


Piši mu


Adresa u SAD-u:


3 Arts Entertaiment
9460 Wilshire Blvd.
7th Floor
Beverly Hills, CA 90212, USA


Adresa u Velkoj Britaniji:



Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
United Kingdom



Zvijezde o Pattinsonu


U svim novijim izborima za najseksi ili najljepšeg muškarca Robert Pattinson je nepobitni broj 1. Mnoga slavna imena s tim se potpuno slažu.


Premda je sretna uz muža, glumca Jamiea Kennedyja, Jennifer Love Hewitt ne krije da je opčinjena Pattinsonom. "Umrla bih da ga upoznam. Jer on je Edward, a Edward može letjeti s tobom šumom. Gleda te dok spavaš, svira ti klavir, miriše tvoj vrat…"


I Dakota Fanning priznaje da je pomalo zaljubljena u svoga kolegu iz Mladog mjeseca. "Jako je, jako lijep."


Megan Fox smatra da je Pattinson predivan. "Pojela bih ga da mu ukradem malo njegove ljepote. Želim biti lijepa lijepa kao on. Želim tog Jamesa Deana, tog mladića sa seksi kosom".


Nakon gledanja Sumraka Paris Hilton je izjavila: "Robert je predivan muškarac i odličan glumac. Fantastičan je!"


Iako izlazi s Mikeom Comriejem, Hilary Duff je rekla da bi spremno dopustila Robertu da zarije svoje zube u nju.


I muškarci smatraju Roberta neodoljivim. Ryan Reynolds, za kojeg smo mislili da je sasvim zadovoljan sa Scarlett Johannson, smatra Roberta mamcem za poglede. "U dvije riječi, Robert je san snova."


Daniel Radcliffe kaže: "Rob je seksualni simbol, istinski seksi tip. On je današnje mjerilo seksepila!"


Što najviše voli



Automobili: svoj crni kabriolet BMW iz 1989. "Platio sam ga 2000 dolara - nažalost, u međuvremenu se pokvario"

Boja: siva

Sportovi: nogomet, snowboard, skijanje, ronjenje

Tv emisije: American Idol i X Factor

Filmovi: Let iznad kukavičjeg gnijezda, Egzorcist

Glazba: blues, rap

Glumac: Jack Nickolson

Pjevači: Van Morrison (ima sve njegove albume), Kings Of Leon, Jeff Buckley (želio bi ga glumiti u biografskom filmu)

Modni utjecaj: pokojni glumac James Dean

Super junak: Spiderman

Školski predmet: engleski

Pisci: Martin Amis i Nabikov ("Iz nekog razloga volim ruske pisce")

Opuštanje: spavanje, čitanje, pisanje

Bezalkoholni napitak
: dijetna kola

Alkoholno piće: pivo

Website
: YouTube

Kompjutor: Mac

Rekao je…

Škola


"Nisam bio usredotočen na školu i nisam puno postigao. Imao sam loše ocjene i nikad nisam pisao domaće zadaće. Da sada mogu jednu stvar učiniti drukčije, mislim da bih ozbiljnije shvaćao školu".


Osobnost


"Nisam se uopće promijenio. Živim kao prije. Čitam, sviram sve vrste glazbe... Iskreno govoreći, nisam tako zanimljiv. Po prirodi sam samotnjak. Vrlo je malo ljudi na koje vrijedi trošiti vrijeme. Ne volim pričati na telefon, ne znam održavati veze s ljudima. Draže mi je nešto stvarati nego izaći i s nekim razgovarati.


Strah od auta


"Stvarno se bojim da će me udariti auto, užasavam se toga. S nelagodom prelazim cestu, a i općenito sam sklon nezgodama."


Novac


"S deset godina počeo sam raznositi novine. Zarađivao sam 10 funti tjedno, a onda sam do petnaeste godine bio opsjednut zaradom."


Manekenstvo


"Kad sam kao dvanaestogodišnjak postao model, bio sam prilično visok i izgledao sam kao curica pa su mi davali mnogo posla jer je u to vrijeme androgini look bio in. A onda sam postao previše dečko i angažmani su presahnuli. Imao sam jako neuspješnu manekensku karijeru."


Pisac na mukama


"Već godinama pokušavam napisati knjigu. To je novela, ali neobična, s elementima znanstvene fantastike. Nažalost, nikako mi ne ide."


Slava


"S Amandom Seyfried bio sam prezenter na dodjeli Oscara u veljači ove godine. Bilo je nevjerojatno! Pomislio sam: 'Sjeti se gdje si bio lani u ovo vrijeme, a vidi gdje si sada! Kako sam uopće dospio ovdje?' Bio sam uvjeren da će se dogoditi nešto loše, da sam iskoristio svu svoju sreću pa ću vjerojatno umrijeti sa 23 ili tako nešto."


Mladi fanovi


"Bio sam u trgovini ne znajući da taj dan izlazi DVD Sumraka. Nitko me nije prepoznao. Tu su se našle dvije osmogodišnje djevojčice s roditeljima koje su došle po svoje naručene DVD-ove. Plakale su od sreće samo zato što su dobile film. To mi se učinilo tako nestvarno!"


Glazba


"Glazba je moj spasonosni plan ako gluma propadne. Nekoliko sam godina svirao klavir u pizzerijama u Londonu i to je bilo najcool što sam ikad radio. Svirka ima terapeutsko djelovanje, to je nešto najopuštenije čime se možeš baviti."
Planovi u karijeri
"Zasad ću se držati glume jer je lijepo kad od tipa do kojeg nikome nije stalo odjednom postaneš cool i popularan, ravnopravan sa svojim vršnjacima u borbi za dobre uloge. No, mudro ću birati projekte. Draže mi je ne raditi ništa nego raditi nešto glupo."


Uhh!!...to bi valjda trebalo biti sve...

http://www.iansbalkan.com

2100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 20, 2009 7:14 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Citala sam ovo!!!!!

http://www.twilight-saga4ever.com

3100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 20, 2009 7:15 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja sam :lol!:

http://www.iansbalkan.com

4100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 20, 2009 8:36 am

Tijana_Twilight_Girl

Tijana_Twilight_Girl
Progonjeni
Progonjeni
superrr je

5100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 20, 2009 8:55 am

*Cute.Girl.Boxy*

*Cute.Girl.Boxy*
Strah
Strah
extraa..Smile

6100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 1:48 am

*Mracna Svetlost*

*Mracna Svetlost*
Komplikacije
Komplikacije
wow..bas je extra

7100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 1:48 am

*Tina Cullen*

*Tina Cullen*
Lov
Lov
Extra.... Very Happy

8100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 2:01 am

Lood@ rockerk@ :p

Lood@ rockerk@ :p
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
bash je super...:p

9100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 6:07 am

*!~NiKkI rEeD~!*

*!~NiKkI rEeD~!*
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
WOW!
extra je..hvala!

http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com

10100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 6:15 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
hvala vama....

http://www.iansbalkan.com

11100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 6:18 am

*Cute.Girl.Boxy*

*Cute.Girl.Boxy*
Strah
Strah
ma nnch..mng je dobro..^^

12100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 7:35 am

darija

darija
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
svidja mi se sto je robert prizeman decko

13100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 7:35 am

*Cute.Girl.Boxy*

*Cute.Girl.Boxy*
Strah
Strah
aham..xDD

14100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Sre Okt 21, 2009 7:36 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
takođe....

http://www.iansbalkan.com

15100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Čet Okt 22, 2009 1:28 am

oLgA*sMiLeY*gIrL

oLgA*sMiLeY*gIrL
Ponoć
Ponoć
Jao bas je superiska bored

16100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Čet Okt 22, 2009 3:30 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Hvala... Very Happy

http://www.iansbalkan.com

17100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Pon Okt 26, 2009 11:28 am

anela

anela
Ponoć
Ponoć
aaa..super.. :jkhjk:

aa hocu i ja jedng edwarda (sa svim onim njegovim osobinama) za sebe..koji fizicki izgleda kao robert.. 100 "caka" o Robertu Pattinsonu 590703

18100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 27, 2009 3:18 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
LoLzz...svi mi hoćemo jednog takvog...xDDD

http://www.iansbalkan.com

19100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 27, 2009 5:12 am

anela

anela
Ponoć
Ponoć
ja sam se bacila na potragu..xDD hahah

20100 "caka" o Robertu Pattinsonu Empty Re: 100 "caka" o Robertu Pattinsonu Uto Okt 27, 2009 7:06 am

darija

darija
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ako ga nadjes, javi da ga delimo :lol!:

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu