Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Pon Avg 16, 2010 11:28 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
KISS
Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu



Već se dugo spekulira o vezi Roberta i Kristen, a i sam je par o svemu pomalo tajnovit. No, čini se da su ipak uhvaćeni na djelu
Kristen Stewart trenutno se nalazi u Montrealu i snima film 'On The Road'. Nedavno joj se pridružio i Robert Pattinson.

Prvo su uhvaćeni kako zajedno objeduju u nekoliko montrealskih restorana. Nakon toga je procurila fotka na kojoj se maze, a sada je pak u opticaju fotografija na kojoj se ljube.

[You must be registered and logged in to see this link.] je, doduše vrlo loše kvalitete, ali sasvim dovoljna za sve koji obožavaju ovaj par.


Kliknite na ovo iznad,fotografija,da biste vidjeli.

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
bas mi je drago zbog njih...ne znam zbog cega se toliko kriju..

**alice**

**alice**
Borba
Borba
hehe napokon dokaz....znala sam

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
pa nije bas bilo tesko pogoditi...msm da su lep par...Smile

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
znala sam da su zajedno Smile Smile Smile
yeaaah Smile

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
Katchy Cullen <3 ::znala sam da su zajedno Smile Smile Smile
yeaaah Smile

pa msm da je vecina predpostavljala...bas mi je drago zbog njih..mnogo su slatki zajedno.. Very Happy

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
ako je njima lepo,nama jos lepse Very Happy

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
nek se nauzivaju...Very Happy

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
o daaa Very Happy

10KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty Re: KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Sre Avg 18, 2010 10:02 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ja nikad nisam vjerovala da su zajedno,a ne vjerujem ni sad.Mislim,vidite li vi kvalitet te slike?Mogao je namjestiti ko god hoće.-.-

11KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty Re: KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Sre Avg 18, 2010 10:25 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
a sto ne verujes da su zajedno???

12KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty Re: KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Sre Avg 18, 2010 10:47 pm

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
ma jesu zajedno,mozda je kvalitet slike los,ali se vidi da su oni...
a i uostalom, sto bi neko namestao? kao da bi od toga dobio nesto..
zajedno su bre Smile

13KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty Re: KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Čet Avg 19, 2010 11:23 am

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Iva ::Ja nikad nisam vjerovala da su zajedno,a ne vjerujem ni sad.Mislim,vidite li vi kvalitet te slike?Mogao je namjestiti ko god hoće.-.-

Slazem se.

14KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty Re: KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Čet Avg 19, 2010 11:44 am

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Ma ja tu vidim samo zagrljaj xD

15KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Empty Re: KISS Kristen i Rob uhvaćeni u poljupcu Čet Avg 19, 2010 11:14 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Jao Bože,da su zajedno priznali bi,šta dobijaju od toga što kriju?Te zajedno su,te nisu,te su raskinuli,te nisu nikad ni bili zajedno,poljubili su se...sve to mediji izmišljaju kako bi privukli pažnju.Možda nisam u pravo ali ja tako mislim...

*Ana Cullen*

*Ana Cullen*
Strah
Strah
drago mi je zbog njih Very Happy RoBsTeN fOrEwEr!!!

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
ana lol cullen ::drago mi je zbog njih Very Happy RoBsTeN fOrEwEr!!!


daaaa Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu