Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

13 blic pitanja za Roberta Pattinsona Empty 3 blic pitanja za Roberta Pattinsona Čet Sep 02, 2010 12:36 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
3 blic pitanja za Roberta Pattinsona


1. Jesi li romantičan?
Mislim da jesam, ali često sam pomalo smušen pa to možda ne znam najbolje pokazati kad sam s curom. Svoju najnježniju stranu najbolje pokazujem kad sam u blizini cure koju jako dobro poznam i s kojom sam jako vezan. No, volim maštati. Još dok sam bio klinac, često sam zamišljao neke situacije u svom životu da su baš onakve kakve ih zamišljam i danas mi se to događa.

2. Je li ti teško održavati stara prijateljstva i naći curu sad kad si ultrapopularan?
Ne, nije. Prava prijateljstva su prava prijateljstva bez obzira na to što se životne okolnosti mijenjaju. Kada s nekim prođete razne situacije, tada popularnost nema veze s vašim odnosom. Što se tiče mojih starih prijatelja iz djetinjstva, sve je ostalo isto. Naš se odnos nije promijenio. No, vrlo sam oprezan u odnosu s novim ljudima i teško produbljujem vezu s nekim jer mi je teško procijeniti koliko je iskren. Doživio sam neka razočaranja u novim poznanstavima i sada sam oprezniji. Ali i dalje se družim s ljudima koje volim i sa svojim starim frendovima.

3. Koji ti je najdraži film. Možeš li uopće kao svi ostali otići u kino i u miru uživati u dobrom filmu?
Moji najdraži filmovi su Hrabro srce i Wedding Crashers. Hrabro srce sam gledao mnogo puta i gledat ću ga opet. Taj film u meni budi neke posebne osjećaje. U kinu nisam bio barem dvije godine. Kad idem u kino, volim sjediti u prvim redovima jer mrzim da ispred mene sjede neki ljudi koji pričaju ili se vrpolje i jedu kokice. Zapravo bih jako volio ići u kino, ali u sadašnjim okolnostima trebalo bi mi moje malo privatno kino. Sve ostalo bilo bi mučenje.


Iz Teen časopisa

23 blic pitanja za Roberta Pattinsona Empty Re: 3 blic pitanja za Roberta Pattinsona Čet Sep 02, 2010 9:00 am

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Dušaaaa <3

33 blic pitanja za Roberta Pattinsona Empty Re: 3 blic pitanja za Roberta Pattinsona Čet Sep 02, 2010 9:29 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Jao kako je divan, cool odgovori...

43 blic pitanja za Roberta Pattinsona Empty Re: 3 blic pitanja za Roberta Pattinsona Čet Sep 02, 2010 11:06 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
predivan je <3

53 blic pitanja za Roberta Pattinsona Empty Re: 3 blic pitanja za Roberta Pattinsona Pet Sep 03, 2010 12:41 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
najbolji Smile <3

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu