Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
EMMETT IZ 'SUMRAKA'
Kellan zgrožen zlom Crvenkapicom iz BIH



[You must be registered and logged in to see this image.]


Već se danima piše i priča o tzv. 'zloj Crvenkapici', odnosno tinejdžerici iz Bugojna u BIH koja je u rijeku pobacala sedam štenaca, a netko je sve to snimio i stavio na YouTube
Video je odmah zapeo za oko mnogima, a među njima je i glumcu iz 'Sumraka' Kellanu Lutzu. Izrazio je svoju zgroženost cijelim slučajem.

Na Twitteru je napisao: 'Što se događa s djevojkom koja je pobacala štence? Jesu li je pronašli? Nikada prije nisam bio tako zgrožen. Vidio sam video i jako me uznemirio! Nadam se da će je uhititi. Ne mogu izbaciti štence koji bolno jauču iz svoje glave!'

Kellan Lutz koji glumi Emmetta Cullena u sagi Sumrak veliki je ljubitelj životinja. Primjerice, pozirao je za PETA-inu kampanju sa svojim usvojenim psom Kolom kako bi potaknuo ljude na udomljavanje napuštenih životinja iz skloništa.

**alice**

**alice**
Borba
Borba
i ja sam zgrozena...ne samo kellan msm da su svi...

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Svi smo zgroženi!Meni je žao što će njeni roditelji morati plaćati zbog nje,ali mi je drago što je ona baka Ruža spasila kučiće Smile A to što Kellan voli životnje,to je divno

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja sam zgrožena, jer ako ne voliš životinje ne voliš ni ljude...

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
Kellan i ja ćemo nju skupa baciti u rijeku. xDD

Za tu malu samo mogu reći - crkla dabogda.
Jadne cukice Sad

http://selenagomez.findtalk.biz/

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Uzaaas! :SSS

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu