Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
KRISTEN STEWART:
Drago mi je da više ne moram u školu



[You must be registered and logged in to see this image.]


Kristen Stewart je u nekoliko navrata kazala da su je učenici u školi maltretirali i vrijeđali. Glumica zato kaže da joj je laknulo kad više nije morala u školu
Zvijezda sage Sumrak je sa 13 godina napustila školu i nastavila se educirati kod kuće da bi mogla nastaviti s filmskom karijerom. Glumica kaže da su je djeca u školi verbalno zlostavljala, dodajući da nije imala ništa zajedničko s njima te da se nikako nije mogla uklopiti.

'Kad su vidjeli moj film The Safety of Objects, počeli su me zvati - gadura. Zbilja nisam hodala okolo i hvalila se svima da sam snimila film, ali netko je to vidio i vijest se proširila školom. Nakon toga sam stalno mogla čuti: Ona je prava gadura. Nije mi bilo lako. Neki se nisu ni htjeli družiti sa mnom, a mnogi nisu progovorili nijednu riječ', kaže. Dodala je da joj je zato laknulo kad je prestala ići u školu i posvetila se karijeri.

Osim toga, Kristen kaže da je uvijek bila zrelija od svojih vršnjaka.

'Mislim da sam odrasla već s pet godina. Pitali su me kad sam navršila 18 osjećam li se odraslo. Ali ja se oduvijek tako osjećam. Stalno sam bila između škole i glumačkih obaveza, a puno sam pomagala i mami. Imala sam puno obaveza', prisjetila se svojih školskih dana Kristen.

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Iskreno me ne cudi. Ja jedva cekam da je zavrsim, a kamo li ne i ona. Jos glumi i ide u skolu!

http://www.twilight-saga4ever.com

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Jadna...

http://www.twilight-saga4ever.com

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
haha Smile najbolja!Smile i ja jeeedva cekam da zavrsim Smile

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Starije novosti!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu