Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Empty ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Pon Dec 06, 2010 9:38 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]


Robert Pattinson, 24-godišnja zvijezda sage 'Sumrak', priznao je da mu jako loše ide vožnja


'Užasan sam za volanom. Uopće se ne snalazim u vožnji. Jednom riječju, grozan sam vozač', otkrio je Rob.

Zgodni Britanac na kojeg je oko bacila i Jennifer Aniston (41), a koja već smišlja kako da se što prije upozna s njim preko prijatelja iz showbizz svijeta, rekao je da se zanese kad snima vruće scene sa svojom djevojkom i filmskom partnericom Kristen Stewart (20).

'Zaboravim da sam okružen ljudima. Potpuno se zanesem na setu', rekao je Rob koji je, sudeći po svemu, zaljubljen preko ušiju u mladu američku glumicu kojoj svi predviđaju sjajnu karijeru. Kristen ćemo tako moći vidjeti iduće godine u ekranizaciji kultnog romana Na cesti Jacka Kerouaca.

2ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Empty Re: ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Čet Dec 23, 2010 1:00 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Znamo to Razz

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

3ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Empty Re: ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Čet Dec 23, 2010 4:15 am

Bokssha

Bokssha
Ponoć
Ponoć

To nisam mogla da zamislim... Very Happy

http://vampire-and-mortals.hot-me.com/portal.htm

4ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Empty Re: ROBERT PATTINSON: Užasan sam vozač Pet Dec 24, 2010 2:29 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
A tako dobro vozi kad je Edward .. xDD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu