Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]


Taylor Lautner, 18-godišnja zvijezda sage 'Sumrak', čini se da postaje jedan od najtraženijih mladih glumaca. Tako je nedavno dobio još jednu filmsku ponudu
Mladi glumac koji u Sumraku igra Jacoba Blacka, prema najnovijim informacijama, pridružit će se filmskoj ekipi u ekranizaciji ZF romana 'Incarceron' autorice Catherine Fisher.

Lautner, čija je karijera eksplodirala nakon pojavljivanja u sagi 'Sumrak', dobio je ulogu Finna, mladića koji je odrastao na Incarceronu, futurističkom zatvorenom društvu, te se zaljubljuje u djevojku koja živi u svom svijetu iz mašte.

Taylor je izjavio da je iznenađen razvojem svoje karijere te da takvo što nije očekivao.

'Prije nego sam dobio ulogu u sagi Sumrak nisam puno znao o knjigama i likovima. Nitko nije očekivao da će to postati toliko veliko. Mislili smo da snimamo filmove samo za fanove sage. Da je netko drugi igrao Jacoba Blacka, bio bi također u središtu pozornosti medija. Ja sam samo imao puno sreće', kaže skromni Taylor, trenutačno u vezi s Lily Collins, kćeri Phila Collinsa.

P. Sawyer

P. Sawyer
Ponoć
Ponoć
I treba..kad je odlican glumac...Very Happy

http://www.othbalkan.com

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu