Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Najbolja zivotna prica:

Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap5%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 5% [ 3 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap4%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 4% [ 2 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap5%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 5% [ 3 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap51%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 51% [ 28 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap0%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap11%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 11% [ 6 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap7%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 7% [ 4 ]
Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_lcap16%Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Vote_rcap 16% [ 9 ]
Ukupno Glasova : 55


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pet Apr 09, 2010 2:44 am

Marko'89

Marko'89
Ponoć
Ponoć
Bella i Rosalie, ali ipak glasao sam za Bella-u

27Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pet Apr 09, 2010 10:05 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
rosalie

28Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sre Apr 14, 2010 11:23 pm

~BlairWaldorf~

~BlairWaldorf~
Ponoć
Ponoć
Rosee:))

29Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Uto Apr 20, 2010 1:55 am

Alice CuLLen <3

Alice CuLLen <3
Uljez
Uljez
Rosalie. Jer sam je zavoljela zbog njene price. Prije mi i nije bila nesto draga ali sam je zahvaljujuci njenoj prici shvatila i zavoljela.

30Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sre Apr 21, 2010 12:23 am

xxxBroken_Angelxxx

xxxBroken_Angelxxx
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
edward^^

31Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sre Apr 21, 2010 9:31 pm

**Twilight Angel**

**Twilight Angel**
Uljez
Uljez
zašto je za rosalie najviše glasova,ja nikad ne bi takav život imala,najtužnija priča,a najbolje se provela bella prije nego šta se pretvorila u vamp!

32Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sre Apr 28, 2010 5:44 am

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
Uvazavam Carliese-ovu pricu jer je on najstariji od njih a i to sta je sve postigao kao vampir.

33Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Čet Apr 29, 2010 4:01 am

narcoleptique.

narcoleptique.
Prihvatanje
Prihvatanje
Rose's ofc ^^

http://www.iansbalkan.com

34Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Čet Apr 29, 2010 10:04 am

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
Esme,Rosalie i Bella

35Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Čet Maj 13, 2010 9:00 pm

Little Miss Alice

Little Miss Alice
Strah
Strah
Edward jadničaaaaak Sad

36Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Čet Maj 13, 2010 11:33 pm

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Rosalie definitivno... Imala je jako tužnu priču i nije birala da li će biti vampir...

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

37Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pon Maj 31, 2010 9:26 am

Wwinner

Wwinner
Ponoć
Ponoć
Rosalie

38Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pon Maj 31, 2010 10:39 am

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Alice <3

39Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sub Jun 26, 2010 11:07 pm

Crazy Vampire

Crazy Vampire
Ponoć
Ponoć
Jasper...Sad

40Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Ned Jun 27, 2010 3:33 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
rosalie

41Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Ned Okt 31, 2010 9:54 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Bella, njena priča je najzanimljvija, bar meni.

http://www.twilight-saga4ever.com

42Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Čet Nov 04, 2010 9:15 am

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
Jasper i Esme

43Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sub Nov 06, 2010 3:46 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Rosalie

44Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Ned Nov 07, 2010 12:20 am

Selena Salvatore

Selena Salvatore
Uljez
Uljez
Sve su cool,ali mi je Rosalie-ina najbolja xDD
Bas mi je bilo zao kada je pricala sa Bellom o njenom ljudskom zivotu Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 590703

45Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sub Nov 13, 2010 4:38 am

PlavoOoka

PlavoOoka
Ponoć
Ponoć
Rosalie

46Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pon Jan 17, 2011 9:33 am

Masens girl' <3

Masens girl' <3
Mračne sjene
Mračne sjene
Rosalie

47Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Ned Jun 26, 2011 11:12 pm

Hope : )

Hope : )
Lov
Lov
Rosalie- Priča je najbolje odrađena i nema nekih rupa. Također tužna je i tu mi se Rose uvukla pod kožu.

48Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pon Avg 01, 2011 8:27 pm

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Pa sve su iznimno tuzne.I mislim da tu bas nema pravog odabira....
Carliese je najstariji od Cullenovih i njegova prica je inzvaredna!Kad sam je citala u sumraku zamalo sam zaplakala,puna je emocija i jako je zanimljiva.Na koji nacin on postaje vampir,bijezanje u planine,pronalazenje humanijeg puta,i prenosenje na svoju novu obitelj.
Esme ima također tuznu pricu.Izgubila je dijete i bacila se s litice.Ne mogu se zamisliti na njenoj poziciji...
Edwarda mi je jako zao....Imao je oca i majku,koji su umrli,a njega je samo cekao taj trenutak.I zamislite dođe neki lik i pretvori vas u vampira,stravicno.
Rosalie ima najtuzniju pricu.Ono sto joj je zarucnik napravio je uzasno i nitko to nebi mogao proci,i pretvorila se u vampira sto mrzi,ali mi je drago sto se osvetila.
Emmett po meni ima najmanje tuznu pricu.On je skoro umro i dosla je ljubav njegovog zivota i spasila ga. love
Alice ima zanimljivu i tuznu pricu,i ja glasam za nju.Ona je zivila u ludnici i nikad nije vidila svijetlo,sto je strasno tuzno,sto su ljudi bili sposobni napraviti....I tu je slicna prica kao i s Edom i Bellom,bila je zaljubljena u vampira i spasio ju je od Jamesa pretvorivsi je u vampira.
Jasper i Maria koja ga je iskoristavala za borbe između vampira i ubijanje novorođenih,jako dirljivo.
Bella po meni ima cak sretnu pricu koja budi suze u meni,roditi djete vampira,i sve sto je prosla ranije i poslje u svom smrtnom i bezsmrtnom zivotu.

Ja glasam za Alice. Very Happy

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

49Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Sre Avg 03, 2011 7:16 am

Tina Bieber

Tina Bieber
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Rosalie

http://celebritystars.forumcroatian.com/forum

50Twilight saga: Najbolja zivotna prica? - Page 2 Empty Re: Twilight saga: Najbolja zivotna prica? Pet Jul 13, 2012 12:56 am

Florence.

Florence.
Uljez
Uljez
Rosalie.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu