Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Empty KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Sre Jan 19, 2011 7:27 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kristen Stewart je u svom nedavnom intervjuu za magazin Vogue, na čijoj se naslovnici našla prvi put, otkrila da je zapravo gik u duši


'Svi me prijatelji zezaju da sam prava gikica jer volim golf i ne propuštam emisije na Food Networku. Zbilja uživam u kulinarstvu i volim pripremati hranu za prijatelje. Imam uzak krug jako dobrih prijatelja koji mi zbilja puno znače', rekla je.

20-godišnja glumica, za koju se već neko vrijeme nagađa je li u vezi s Robertom Pattinsonom ili nije, kaže da joj je trebalo dugo vremena da se privikne na medijsku pompu.


'Sve se poprilično promijenilo nakon sage 'Sumrak'. Nemam više onu slobodu kao nekad. Nisam više obična cura. Sad ne mogu tek tako otići npr. u kupnju u šoping-centar', rekla je Kristen.

Glumica je trenutačno zauzeta snimanjem oba dijela 'Praskozorja', posljednjeg nastavka sage 'Sumrak' u kojem igra Bellu Swan, djevojku čiji se život posve promijeni kad se zaljubi u fatalnog vampira Edwarda.

'Puno razmišljam o liku Belle jer je ovo završetak sage. I ja sam odrastala zajedno s tim likom. Unijela sam puno sebe u tu ulogu i Bella mi se uvukla pod kožu. Željela bih da svi fanovi budu zadovoljni', rekla je Kristen.

2KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Empty Re: KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Čet Jan 20, 2011 2:46 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Hahahaha!xDDD
Obozavam je!

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

3KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Empty Re: KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Čet Jan 20, 2011 3:18 pm

Car0lina

Car0lina
Strah
Strah
predobro. samo mi je zao sto se saga nenastavlja...a i potpuno se slazem snjom nije sve isto kao prije postanka celeb. pametna cura, al jedino sto nevidim je da je ona gik. sta i ja volim kuhat prijateljima, itd. to je sasvim normalno. svko ima svoj hobi.

4KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Empty Re: KRISTEN STEWART: Ja sam totalni gik Uto Jan 25, 2011 2:01 am

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
jaoo Smile najbolja Smile
i meni je zao sto se saga ne nastavljaa ..

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu