Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zbog opasnosti od cunamija u Kanadi, cijela ekipa iz 'Praskozorja', uključujući i Kristen Stewart i Taylora Lautnera sklonjena je sa seta


'Praskozorje' se snima u Britanskoj Kolumbiji na obali, zbog čega je i postojala opasnost od cunamija koji je izazvao potres uz obalu Japana. Cijela je ekipa na sigurnom.

'Ekipa je na sigurnom u našem baznom kampu. Svi su dobro', napisano je na fan stranici 'Sumraka' na Facebooku.

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Nadam se da će i ostati sigurni i da taj užas što se desio neće prouzrokovati smetnje za snimanje filma, pa da ne daj Bože izađe još kasnije nego što bi trebao!
A što se tiče samog cunamija i potresa, ja sam šokirana i bez riječi, užasno je to što se desilo svim tim ljudima u Japanu i okolini te samom Japanu kao državi. Mogu se samo nadati da se nešto slično neće ponoviti.

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Skroz se slažem sa prethodnim postom, užasno.

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
Sto je mnogo, mnogo je . Shocked
Ovo u Japanu je preterano . Jadni ljudi . Ali super je sto je cela ekipa ok i nadam se da ce ubrzo da nastave snimanje . Smile

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Nadam se da su svi ok Wink,isto tako se nadam da film nece puno kasniti ionako se valja nacekat xDD

♥_Miss Lautner_♥

♥_Miss Lautner_♥
Borba
Borba
Ivana ::Nadam se da će i ostati sigurni i da taj užas što se desio neće prouzrokovati smetnje za snimanje filma, pa da ne daj Bože izađe još kasnije nego što bi trebao!
A što se tiče samog cunamija i potresa, ja sam šokirana i bez riječi, užasno je to što se desilo svim tim ljudima u Japanu i okolini te samom Japanu kao državi. Mogu se samo nadati da se nešto slično neće ponoviti.
Slazem se u potpunosti...zao mi Japanaca Sad

http://avril-lavigne4um.forumotion.com

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Super što su svi dobro, a koliko sam čula snimanje je nastavljeno i sad snimaju scene u onom pozorištu Smile
Ni ja ne bih da film kasni, ali kad sam čekala toliko mogu i još malo xDD
A što se cunamija tiče ono stvarno jeste užas i nadam se da se neće ponoviti, mada kažu da je vrlo moguće da hoće :/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu