Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Taylor Lautner, najpoznatiji kao Jacob Black iz filmske sage 'Sumrak', priznao je da ga je Lily Collins oborila s nogu svojim glumačkim sposobnostima



'Nisam je dobro znao, sreo sam je samo nekoliko puta prije nego što smo počeli sa snimanjem, ali zaista me oduševila. Jako je talentirana glumica i kada god se moj lik Nathan u filmu 'Abduction' slomi, ona ga mora podupirati i izvrsno to čini', rekao je Taylor.

O romantici između njegovog i Lilyinog lika u filmu je rekao: 'Sve to ovisi o mnogo stvari. Ovisi o vašoj zajedničkoj vibri. Nekada može biti zaista čudno, ali ako se ufurate u trenutak i ako zapravo osjećate lik koji glumite, zaboravite na sve oko sebe i sve ispadne dobro. I nama je bilo tako dobro.'

Šuška se da su Lautner i Collins u vezi još od studenog prošle godine, ali nijedno to još nije i službeno potvrdilo.

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Dusaa :F

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu