Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mladi glumac koji je stekao svjetsku slavu kao vukodlak Jacob Black prihvatio je činjenicu da više ne može imati privatni život na kakav je bio naviknut


Lautner (19) je otkrio da mu je isprva bilo teško naviknuti se na medijsku pozornost nakon što se proslavio ulogom u sagi 'Sumrak', no kaže da nikada ne bi mijenjao svoj život.



'Pozornost medija i paparazzi su mi u opisu posla. To sam već prihvatio premda mi je na početku bilo jako teško. Bez obzira na sve, svoj život nikad ne bih mijenjao. S vremenom se priviknute', rekao je Lautner za MTV News.

Na teret slave već su se nekoliko puta žalili i Kristen Stewart i Robert Pattinson.

Inače, Lautnera ćemo moći vidjeti u akcijskom trileru Abduction u kojem mu je partnerica Lily Collins, kći slavnog britanskog glazbenika Phila Collinsa, s kojom je već neko vrijeme, na veliku žalost svojih obožavateljica, u sretnoj vezi.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu