Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Robert Pattinson nedavno je izjavio da je glavni razlog za prihvaćanje uloge u filmu 'Voda za slonove' bio rad sa životinjama koje obožava


'Redatelj Francis Lawrence me za vrijeme sastanka odveo do slonice Tai. Jednostavno me oduševila! Ostao sam s njom četiri sata, bacao sam joj loptu, a ona ju je lovila surlom i bacala nazad. U tom trenutku sam pomislio da nije bitno hoće li ovaj film biti dobar ili ne, jer sama činjenica da ću raditi s tom slonicom tri, četiri mjeseca je dovoljna da prihvatim ulogu', izjavio je oduševljeni Pattinson.

'Mislim da sam skloniji životinjama nego ljudima, nekako se bolje slažemo. Imao sam kuju Patty 18 godina i bila je izvrstan pas. Nedavno sam udomio psa koji je trebao biti uspavan, jednostavno nisam to mogao dozvoliti i odlučio sam da je vrijeme za novog psa. Jako je smiješan, mješanac je, ali meni je prekrasan i potpuno sam opušten uz njega', dodao je Rob.

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Hahhahahaha -.-'
On je stvarno retardiran, nemam riječi.

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
E Kaća, ali stvarno dosta je. Nije on kriv što se takav rodio, i ja bi promjenila dosta stvari u životu, ali ne mogu, jer se ne može. Mislim, kako bi tebi bilo da tebe neko vrijeđa i govori da si retardirana a uz to da si poznata osoba. Svijet je ohol, svi mi to znamo, ali zašto ne gledamo svoj život, već tuđi. Mnogo nas se bolje sporazumjeva sa životinjama nego sa ljudima. Ne možeš to nikome oduzeti. Zamisli sad koliko njegovih fanova upravo govore za tebe što si ovo rekla? Pa ako ga ne voliš, ne govori to. Ni ja ga baš ne volim, ali ipak je čovjek. I ja volim životinje, i lijepo je u njihovom prisustvu. Nije da branim ikoga, niti sam njegov fan ali nije on kriv. Mnogima je ružan, jer ljudi ne znaju kakvi su sami.


http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Super,duša
Ja sam oduvijek htjela vidjeti slona i zirafu xD

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Sara ::E Kaća, ali stvarno dosta je. Nije on kriv što se takav rodio, i ja bi promjenila dosta stvari u životu, ali ne mogu, jer se ne može. Mislim, kako bi tebi bilo da tebe neko vrijeđa i govori da si retardirana a uz to da si poznata osoba. Svijet je ohol, svi mi to znamo, ali zašto ne gledamo svoj život, već tuđi. Mnogo nas se bolje sporazumjeva sa životinjama nego sa ljudima. Ne možeš to nikome oduzeti. Zamisli sad koliko njegovih fanova upravo govore za tebe što si ovo rekla? Pa ako ga ne voliš, ne govori to. Ni ja ga baš ne volim, ali ipak je čovjek. I ja volim životinje, i lijepo je u njihovom prisustvu. Nije da branim ikoga, niti sam njegov fan ali nije on kriv. Mnogima je ružan, jer ljudi ne znaju kakvi su sami.

Hvala na ovom govoru jer stvarno zbog vređanja Roberta meni je tako mrsko da dođem na ovaj forum. Po meni samo terate članove ovim izjavama. Pa brate i ja ne volim Taya, ali ja sam cveće za vas. Meni dečko ne smeta. Super glumi, lep je i mogu da kažem i da je zgodan, mada ne volim nabildovane muškarce -.-
Ja imam mačka kog obožavam, volim ga najviše na svetu i meni je više stalo do životinja nego do ljudi. Životinje ne mogu da te vređaju i da te ogovaraju iza leđa. Tako da se ja slažem sa njim i ne samo zato što je to Robert, slagala bih se i da je Tay to rekao.

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Sara ::E Kaća, ali stvarno dosta je. Nije on kriv što se takav rodio, i ja bi promjenila dosta stvari u životu, ali ne mogu, jer se ne može. Mislim, kako bi tebi bilo da tebe neko vrijeđa i govori da si retardirana a uz to da si poznata osoba. Svijet je ohol, svi mi to znamo, ali zašto ne gledamo svoj život, već tuđi. Mnogo nas se bolje sporazumjeva sa životinjama nego sa ljudima. Ne možeš to nikome oduzeti. Zamisli sad koliko njegovih fanova upravo govore za tebe što si ovo rekla? Pa ako ga ne voliš, ne govori to. Ni ja ga baš ne volim, ali ipak je čovjek. I ja volim životinje, i lijepo je u njihovom prisustvu. Nije da branim ikoga, niti sam njegov fan ali nije on kriv. Mnogima je ružan, jer ljudi ne znaju kakvi su sami.

Mene baš briga za njegove fanove. Ja gledam dobro svoj život i imam svoje probleme, ti to dobro znaš. Nije me briga šta drugi pričaju o Tayloru jer ga ja volim, onakvog kakav on jeste, i ne zamaram se ružnim komentarima koje mu "Team Edward/Robert" često upućuje. :*

☾Daughter☥of☥Lilith☽

☾Daughter☥of☥Lilith☽
Prihvatanje
Prihvatanje
MI bar nismo nekulturni i pobogu kakve veze problemi u tvom zivotu imaju veze sa tvojom nekulturom?

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Fino Very Happy
Ja volim slonove <3
I volim pse Very Happy
I jesu životinje bolje od ljudi, one kad urade nešto loše toga bar nisu svjesne -.-

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu