Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Robert Pattinson, glumac koji iza sebe ima cijelu svitu obožavateljica, navodno ne može podnijeti biti sam, pa tako u svoje slobodno vrijeme prijatelje bombardira telefonskim pozivima


Taj 24-godišnji glumac i zvijezda filmova 'Sumrak' priznaje kako većinu svoga slobodnog vremena provodi sam u svojoj hotelskoj sobi. Naime, glumac koji je u vezi s glumicom

Kristen Stewart priznaje kako ga se prijatelji rijetko kada sjete nazvati bez ikakva povoda i pozvati na druženje.

Svaki put u pauzama između snimanja u hotelskoj sobi Robert priznaje kako je prisiljen prijatelje doslovce bombardirati pozivima te ih preklinjati da ga izvedu u provod. Mobitel mu jako rijetko zvoni jer ga prijatelji jednostavno zaborave.

Robert nikada nije skrivao kako teško podnosi teret slave, a u nedavnom intervjuu otkrio je kako ga najbolje opušta najobičnija šetnja ulicom.

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Vjerovatno zbog činjenice da nema vremena, JER RADI?!
omg.

Margita

Margita
Urednik
Urednik
Moze slobodno mene da pozove da mu pravim drustvo...Ja se ne bih zalila bored

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Slazem se sa postom iznad!xD

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
A duša,žao mi ga Sad

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
A jadan, ako je tako ti "prijatelji" su pokvareni :/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu