Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Robert Pattinson izjavio je kako je njegov idealan posao onaj u kojem bi radio samo jednom tjedno tako da ima dovoljno vremena za sebe i svoje hobije


Mladi glumac požalio se kako mu nedostaje slobodno vrijeme koje je imao na početku karijere: 'Kada sam tek počeo glumiti, snimao sam jedan film godišnje, a to je trajalo oko tri mjeseca. Ostalo vrijeme nisam radio ništa, mogao sam se odmarati i uživati u hobijima. Čitao bih novine, gledao filmove na DVD-ima i bilo mi je izvrsno.'

Također je priznao kako ne voli vježbati u teretani: 'Za scenu u filmu 'Voda za slonove' u kojoj sam bio bez majice, morao sam vježbati četiri sata dnevno i jeo sam samo proteinske koktele. Ali ne razumijem kako netko može živjeti na taj način. Kada sam snimio te scene, teretana me više nije vidjela. Ne sviđa mi se ideja kako nisi dobar glumac ako nemaš pločice i mišiće.'

☾Daughter☥of☥Lilith☽

☾Daughter☥of☥Lilith☽
Prihvatanje
Prihvatanje
Meni je on divan bez plocica ^^

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Meni je ljepše kad imaju makar male pločice, ali to nije presudno za film, uopšte o.O

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Ivana ::Meni je ljepše kad imaju makar male pločice, ali to nije presudno za film, uopšte o.O

Slažem se.

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Takvo razmišljanje je površno, ali da, ima veze u takvoj vrsti industrije. Mada još uvek ima onih koji gledju kvalitet glume. ^^

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Mozes biti dobar glumac i bez plocica. Niko nije rekao da plocice mogu imati samo dobri glumci. A njegova volja za vjezbanjem je samo njegova stvar. Bitno je da je on zadovoljan svojim izgledom Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu