Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nedavno su procurile glasine kako je Sienna Miller provela noć s Robertom Pattinsonom te je to dovelo do velike svađe između Roba i Kristen. No je li to prava istina ili samo trač?


Poznato je kako se Sienna druži s Robovim prijateljem Tomom Sturridgeom, a magazin Star odlučio je to iskoristiti da poveže Siennu i Roba. Naime, glumica je viđena kako napušta Robov hotel nakon premijere filma 'Voda za slonove', a iako je na tulumu bila cijela ekipa, procurila je vijest kako su Rob i Sienna slavili sami.

Čak je objavljeno i kako je Robertova djevojka Kristen poludjela nakon što je saznala za događaj te je sve završilo ozbiljnom svađom s Robertom. Nasreću, čini se kako je to sve jedan veliki trač, a Rob i Kristen i dalje su u sretnoj vezi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sienna Miller

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
A sad su u sretnoj vezi, sad nisu? Ja ne znam šta je sad.
Robert & Sienna bi bili dobar par. Zašto? Pa Kristen neće ništa da radi sa Robertom. Ja ne znam dal' se ona uopšte ah, ah sa njim. :xDD:

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
BIli bi lijep par, ionako u vezi sa Kristen ni oni neznaju na cemu su, te jesu zajedno, te nisu

☾Daughter☥of☥Lilith☽

☾Daughter☥of☥Lilith☽
Prihvatanje
Prihvatanje
Ma gluposti =.= Otkricu vam nesto Rob se kako vi kazete ah sa mnom kakva Kris kakav ta na S xD

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Ju :xDD: Nisi nam to trebala reći Razz

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

☾Daughter☥of☥Lilith☽

☾Daughter☥of☥Lilith☽
Prihvatanje
Prihvatanje
Ma eto da se vise ne polemise

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Saro odvratna si.

Bolji bi bili par ta na S i Edward.

Margita

Margita
Urednik
Urednik
ma gluposti.Spojice oni njega i sa Kvin Latifom Cool

Aurora Borealis

Aurora Borealis
Prihvatanje
Prihvatanje
Pa dobro, ne mož' on biti samo sa Kristen, mlad je još

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu