Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1NIKKI REED Moj je život poput bajke Empty NIKKI REED Moj je život poput bajke Sub Nov 26, 2011 6:43 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikki Reed, lijepa glumica koja u sagi 'Sumrak' igra Rosalie Hale, kaže da je njezin sadašnji život poput bajke, no da je sve to zaslužila


Toj atraktivnoj 23-godišnjoj glumici život se konačno posložio – udala se za Paula McDonalda, dečka u kojeg je zaljubljena i ima ulogu karijere u sagi 'Sumrak' – no kaže da to nije ništa nezasluženo.

'Isplatio mi se dosadašnji trud. Mislim da sam se tek sad ostvarila kao osoba i kao glumica. Zaslužila sam ovu sadašnju sreću', kaže lijepa Nikki.

O sceni vjenčanja koju ćemo uskoro vidjeti u 'Praskozorju', novom nastavku sage 'Sumrak', Nikki kaže da je fantastična.

'Naravno, Kristen je prelijepa. Vjenčanje Belle i Edwarda je tradicionalno i vrlo elegantno. No moje je bilo vrlo opušteno. Mislim da se npr. Edwardu ne bi svidjelo', kaže Nikki Reed. Dodala je i da se u prvom dijelu 'Praskozorja' njezin lik Rosalie i Bella konačno zbližavaju.

2NIKKI REED Moj je život poput bajke Empty Re: NIKKI REED Moj je život poput bajke Sub Nov 26, 2011 6:44 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Bas ljepo I love you

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

3NIKKI REED Moj je život poput bajke Empty Re: NIKKI REED Moj je život poput bajke Sub Nov 26, 2011 11:40 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Aaa, duša moja, al' ona mi je puno ljepša od onog njenog xDD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu