Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Ashley ipak nije vozila porsche! Pet Dec 11, 2009 2:46 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Producenti 'Mladog mjeseca' otkrili su da je u scenama jurnjave po Italiji za volanom sjedio – muškarac. Čini se da nisu mogli naći kaskaderku da zamijeni Ashley Greene
Za scenu u kojoj Alice juri u Porscheu po talijanskim brežuljcima producenti nisu bili sigurni je li pametno pustiti mladu glumicu za volan skupog i moćnog auta. Nakon što su pretražili cijelu Italiju u potrazi za odgovarajućom zamjenom, morali su se zadovoljiti kaskaderom s perikom.

'Istina je, muškarac me mijenjao, ne šalim se! Iako su me naučili voziti auto, nisu mi do zadnjeg trenutka htjeli reći tko će odraditi posao, ja ili kaskader', otkrila je Ashley te se pohvalila: 'Rekli su mi da sam vozila brže od kaskadera! A nisam ništa slupala!'

2Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Pet Dec 11, 2009 2:56 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
xaxax svaka joj cast

3Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Sub Dec 12, 2009 10:13 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Da svaka joj chast...

4Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Sub Dec 12, 2009 10:15 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
svaka joj cast

steta sto je vozio muskarac, ali nema veze opet je scena extra ispala

http://www.twilight-saga4ever.com

5Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Sub Dec 12, 2009 10:17 am

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Da scena je bash super...

6Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Sre Jan 27, 2010 11:13 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
slazem se

7Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Sre Jan 27, 2010 11:57 am

lilen

lilen
Borba
Borba
i ja... mada glupo je sto su sumnjali u nju,ja sam sigurna da ga Ashley ne bi slupala...I svaka joj cast... Very Happy

8Ashley ipak nije vozila porsche! Empty Re: Ashley ipak nije vozila porsche! Ned Feb 07, 2010 11:58 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
Rosalie Lillian Hale ::svaka joj cast

steta sto je vozio muskarac, ali nema veze opet je scena extra ispala

http://www.mitologija45.blogger.ba

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu