Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Nov 20, 2009 1:29 am

♥Robsessed♥

♥Robsessed♥
Ponoć
Ponoć
najnajnaj,new moon i breaking dawn omiljene xDD

27Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Nov 21, 2009 3:25 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
meni osobno new moon nije bas nesto jer ju Edward ostavi Sad

28Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Nov 21, 2009 3:43 am

Jacob 4ever<3

Jacob 4ever<3
Ponoć
Ponoć
♥️Robsessed♥️ ::najnajnaj,new moon i breaking dawn omiljene xDD

meni također Very Happy

29Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Nov 21, 2009 8:30 am

Grey

Grey
Administrator
Administrator
Pogledala sam film i shvatila sam Jacoba. Da njega nije bilo Bella bi se bukvalno raspala. Knjiga je sada extra!

http://www.twilight-saga4ever.com

30Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Nov 23, 2009 2:24 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Rosalie Lillian Hale ::Pogledala sam film i shvatila sam Jacoba. Da njega nije bilo Bella bi se bukvalno raspala. Knjiga je sada extra!

Pa da, on je zasluzan za to sto nije prolupala. Laughing

31Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pon Nov 23, 2009 10:24 am

Jacob 4ever<3

Jacob 4ever<3
Ponoć
Ponoć
ne znam na što bi Bella u tom razdoblju ličila da nije bilo jacoba

32Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Nov 24, 2009 1:52 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Jacob 4ever<3 ::ne znam na što bi Bella u tom razdoblju ličila da nije bilo jacoba

agree ^^

33Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Nov 27, 2009 6:51 am

mery

mery
Lov
Lov
Meni je knjiga extra samo mi je bilo malo dosadna u onom periodu kada Bella pati i kada je doslovno poludila

34Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Nov 27, 2009 9:34 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
mery ::Meni je knjiga extra samo mi je bilo malo dosadna u onom periodu kada Bella pati i kada je doslovno poludila




agree

35Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Dec 05, 2009 8:10 am

lilen

lilen
Borba
Borba
SUPER JE KNJIGA...

36Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Dec 19, 2009 7:26 am

Twilight girl

Twilight girl
Strah
Strah
knjiga mi je dobra ali nije najbolja.Edward se premalo pojavljuje,a Jacob previše.

37Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Jan 02, 2010 11:08 pm

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Ovo mi je najboji deo sage jer mi se svidja sto je pokazano koliko je njihova ljubav velika da ni Jacob ni Edwardov odlazak ne moze da je unisti.A i lepo je opisan Belin bol i po meni Edward je samo dokazao da je jos savrseniji nego sto sam mislila.Jacoba ne podnosim i po meni on kvari knjigu.Njegov lik mi je totalno antipatican.Slazem se da ne znamo na sta bi Bela licila da nije bilo njega ali trebao je da shavti da je ona njemu samo prijateljica pa da i on njoj bude prijatelj,a ne da stalno pokusava nesto vise.Da je uspostavio drugariski odnos sa njom svi bi ga vise voleli. Smile

38Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sub Jan 02, 2010 11:25 pm

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
meni je knjiga supp....omiljena...stvarno je sve supper opisano

39Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Pet Jan 15, 2010 12:16 am

Jake fan <3

Jake fan <3
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
najbolja knjiga(posle Eclipse) Very Happy

40Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Jan 17, 2010 3:22 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
super je skroozzz...=)))

41Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Feb 03, 2010 9:00 am

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
odlicna............................ ⭐

http://www.mitologija45.blogger.ba

42Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Feb 03, 2010 9:02 am

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
:jrzjz:

43Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Feb 07, 2010 11:39 pm

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
naravnoooooooooooo.........bas citam ponovo...

http://www.mitologija45.blogger.ba

44Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Jun 02, 2010 8:13 am

HareCullen

HareCullen
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Knjiga je dobra,mada je treci dio mnogo bolji!!!

45Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Jun 02, 2010 9:45 am

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
knjiga je super...ali edwarda, koji je glavni lik nema u velikom dijelu knjige...i malo mi je bila dosadila bella sa svim onim raspadanjem...a sto se tice jake-a meni je on supp, voljela bih nekog vjecitog prijatelja, moje vlastito sunce...

46Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Jun 02, 2010 10:18 am

Nora

Nora
Mrtve duše
Mrtve duše
wetania ::...a sto se tice jake-a meni je on supp, voljela bih nekog vjecitog prijatelja, moje vlastito sunce...

Potpisujem.

http://selenagomez.findtalk.biz/

47Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Čet Jul 08, 2010 11:32 am

Stefy

Stefy
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Od samog početka me smara. :/

http://www.Elizabeth-Gutierrez.com/

48Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Ned Jul 25, 2010 12:17 am

Vampire lady

Vampire lady
Ponoć
Ponoć
Ovo mi je najgori od svih delova sage...
Glupo je jer se Edward uopste ne pojavljuje... :/

49Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Sre Okt 06, 2010 5:57 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Odlična, kao i cela sumrak saga Smile

http://www.twilight-saga4ever.com

50Sta mislite o knjizi? - Page 2 Empty Re: Sta mislite o knjizi? Uto Apr 05, 2011 12:48 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Ok je mada su mi ostale bolje

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu