Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Sre Jun 16, 2010 12:49 am

Ina The Vapire

Ina The Vapire
Uljez
Uljez
Edwardova mi je definitivno najboljaa Smile ali svidja mi se Alicina i Rennesmina.

52Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Uto Jun 29, 2010 8:42 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
alecov je dobra i jasperova takodje ma sve su extra

53Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Sre Jun 30, 2010 7:45 am

Ina.Alice.Fan

Ina.Alice.Fan
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
jane, alice, edward

54Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Sre Jun 30, 2010 8:00 am

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
jane-ina,jasperova

55Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Ned Avg 08, 2010 12:20 am

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
Edwardova,Alicina,Bellina...bas su cool..
Ali sooper mi je i Alecova..nista ne osecas,i ne vidis...wow..Very Happy

56Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Pet Avg 20, 2010 5:00 am

~Jovana-Any~

~Jovana-Any~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Pa moc od Edwarda & Alice.....

57Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Sub Avg 28, 2010 12:05 pm

anna-loca

anna-loca
Strah
Strah
Rosalie Lillian Hale ::Najbolja mi je Edwardova i Alicina moc!!! Volela bi imati obe!!!

http://vaskutak-forum.free-forums.biz/forum.htm

58Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Čet Sep 23, 2010 7:32 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Volela bih da imam i Edvardovu i Belinu, tada bih bila nepobediva!

http://www.twilight-saga4ever.com

59Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Uto Okt 19, 2010 8:24 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Stit i citanje mislii Very Happy
Nikada ne bih voljela gledati u buducnost :S

60Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Sub Nov 20, 2010 5:56 am

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
Videti buducnost i citati misli

61Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Čet Dec 02, 2010 4:42 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Najbolju moć imaju Alice i Edward.

62Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Pet Dec 24, 2010 6:54 am

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Edwardovu bi baš voljela imati, a ni Alicina nije loša.

63Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Sre Dec 29, 2010 2:13 am

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
Citaje misli

64Najbolja vampirska moc - Page 3 Empty Re: Najbolja vampirska moc Ned Jan 16, 2011 11:52 am

Masens girl' <3

Masens girl' <3
Mračne sjene
Mračne sjene
Citanje misli i predvidjanje buducnosti Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu