Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Sta je bolje????

Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Vote_lcap90%Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Vote_rcap 90% [ 75 ]
Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Vote_lcap10%Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Vote_rcap 10% [ 8 ]
Ukupno Glasova : 83


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Čet Mar 25, 2010 2:10 am

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Knjiga!

Uvek!

Steta samo sto film nije 100% isti kao knjiga. Bilo bi zabavno videti neke scene u filmu...

Kao i pojedini, i ja sam prvo gledala film (Twilight) pa sam tek posle procitala knigu. I bas mi je smetalo. Dok sam citala knigu, stalno sam se prisecala filma i filmskog redosleda radnji, koje su dosta drugacije nego u knjizi. Tako da prvih par citanja uopste nisam mogla da se skoncentrisem na redosled dogadjaja iz kjige. Ali sada (posle 1000 citanja)nemam takve probleme. Very Happy

52Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Pet Mar 26, 2010 10:49 am

katarina

katarina
Uljez
Uljez
knjigaaaaaaaaa

53Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Uto Apr 06, 2010 10:43 pm

Ninche The Vampire

Ninche The Vampire
Ponoć
Ponoć
Knjiga

Ja sam prvo procitala knjigu i odusevila sam se... Procitala sam je za dva dana, jer sam je citala preko vikenda i skoro uopste se nisam odvajala od nje... xDD Mnogo mi se svidela... Odusevila sam se... Radnja i prica su super osmisljeni, ima fantasticnih scena, a opisi su prelepi... Tako da po meni, knjiga je stvarno mnogo bolja...

54Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sre Apr 07, 2010 12:57 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Ponoć
Ponoć
I filmovi su dobro urađeni,ali je knjiga knjiga!!! Yes

55Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sre Apr 07, 2010 1:01 am

Edward and Bella

Edward and Bella
Uljez
Uljez
Knjiga..ofc

56Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Čet Apr 08, 2010 4:50 am

...Bojana...

...Bojana...
Ponoć
Ponoć
uvek za knjigu..

http://robertpattinsonsrb.com

57Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Pet Apr 09, 2010 2:42 am

Marko'89

Marko'89
Ponoć
Ponoć
Film

58Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sub Apr 10, 2010 7:09 am

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
Komplikacije
Komplikacije
Knjiga - uvek.

http://www.twilightboys-serbia.com/

59Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Apr 11, 2010 7:47 am

**alice**

**alice**
Borba
Borba
knjiga

60Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Apr 11, 2010 9:20 pm

Alice CuLLen <3

Alice CuLLen <3
Uljez
Uljez
knjiga, nekako se vise mozes uziviti u kjigu nego u film

61Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sre Apr 21, 2010 2:08 am

xxxBroken_Angelxxx

xxxBroken_Angelxxx
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
film Razz

62Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sre Apr 21, 2010 9:18 pm

**Twilight Angel**

**Twilight Angel**
Uljez
Uljez
knjiga definitivno,u filmu je pol tog maknuto,u knjizi je i više opisa i više radnje,a kroz opis i radnju ustvari upaznajemo likove,u filmu ih nemožemo shvatit,barem ja

63Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Apr 25, 2010 4:08 am

Ticky

Ticky
Uljez
Uljez
Knjiga naravno,ima mnogo vise opisa nego film...

64Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sre Apr 28, 2010 5:18 am

biggest_taylor.l_fan

biggest_taylor.l_fan
Mračne sjene
Mračne sjene
Knjiga - jer je detaljnije
Film - taylor!
and the winner is........... KNJIGA....

65Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Pet Maj 07, 2010 4:26 am

Alice91

Alice91
Uljez
Uljez
Knjiga-ima vise prica,ima o sporednim likovima...

66Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Čet Maj 13, 2010 8:54 pm

Little Miss Alice

Little Miss Alice
Strah
Strah
Uvek je knjiga bolja od filma pa ostajem pri tome. Very Happy

67Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Čet Maj 13, 2010 11:44 pm

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Knjiga, definitivno

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

68Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sub Jun 26, 2010 1:45 am

Stefy

Stefy
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Knjiga.

http://www.Elizabeth-Gutierrez.com/

69Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Sub Jun 26, 2010 10:57 pm

Crazy Vampire

Crazy Vampire
Ponoć
Ponoć
Knjiga ofc

70Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Jul 11, 2010 2:43 am

ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ

ƸӜƷ The Lost Fairy ƸӜƷ
Uljez
Uljez
knjiga...

71Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Jul 11, 2010 9:22 am

LeilLa

LeilLa
Ponoć
Ponoć
Knjiga. Puno više saznaš iz knjige nego iz filma. U knjizi je ne samo opširnije nego je pisana iz Belline perspektive pa pišu njeni osječaji i misli tako se više, kako da kažem, nekako se uživiš u lik xDD

72Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Jul 11, 2010 8:22 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
knjiga..........jel neko citao knjigu o bree...

73Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Jul 11, 2010 8:23 pm

milica vampirusa

milica vampirusa
Uljez
Uljez
knjiga definitiwno jer ima mnogo wiše detalja što je dobro Very Happy

74Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Uto Jul 13, 2010 8:48 pm

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
ni filmovi nisu losi ali u knjizi je sve bolje opisano, detljnije...

75Twilight saga: Knjiga ili film? - Page 3 Empty Re: Twilight saga: Knjiga ili film? Ned Avg 01, 2010 10:24 am

vesna1230

vesna1230
Ponoć
Ponoć
Kao i vecina,glasam za knjigu,nekako mogu da sve zamislim mojim ocima,jer dok gledam film,ustvari gledam tudju mastu i njegov pogled na tu knjigu... A i definitivno knjiga jer kad imam problema sa nesanicom u kasno u noc,zaspim kao beba dok citam... Yes

https://www.youtube.com/user/vesna1230

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu