Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ko vam je bolji????

Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Vote_lcap64%Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Vote_rcap 64% [ 48 ]
Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Vote_lcap36%Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Vote_rcap 36% [ 27 ]
Ukupno Glasova : 75


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Uto Okt 19, 2010 9:01 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Jacob <3

77Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Pet Dec 10, 2010 12:57 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
Edward

78Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Pet Dec 10, 2010 3:19 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Edward.

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

79Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Pon Dec 20, 2010 3:53 am

Cinderella

Cinderella
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
neutralna sam

80Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Pon Dec 20, 2010 6:48 pm

Car0lina

Car0lina
Strah
Strah
ed!!!!!....Smile

81Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Pet Jun 24, 2011 1:03 pm

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
I hiljaditi put, pretpostavljam - Jacob.
Zašto?
Nije patetičan koliko je Edward.
Zna šta hoće i suočava se s problemima, a ne bježi od njih.
Možda ne voli Bellu istom snagom kao Ed, ali i dalje se bori za nju.
On se često smije.
Savršen je ♥

82Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Ned Jun 26, 2011 12:38 am

Hope : )

Hope : )
Lov
Lov
Jacob, mada me nervira sve to po timovima. Bez njih oboje ne bi bilo twilighta ni svega toga. Ali više volim Jacoba jer više odgovara onom tipu osoba koje volim.

83Twilight saga: Edward/Jacob - Page 4 Empty Re: Twilight saga: Edward/Jacob Sre Avg 03, 2011 6:56 am

Tina Bieber

Tina Bieber
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Jacob

http://celebritystars.forumcroatian.com/forum

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu