Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Deathwish

Deathwish
Mrtve duše
Mrtve duše
Mladi američki glumac Robert Pattinson, zvezda “Sumrak sage”, otkrio je kako boluje od manične depresije. U intervjuu za časopis New, Pattinson je objasnio kako često menja raspoloženje te da veruje kako ima bipolarni poremećaj.

“Sve analiziram. Kažem nešto i ljudi me zbog toga vole. Kažem nešto drugo i odmah me mrze”, požalio se 24-godišnji glumac. “Počeo sam eksperimentirati s ljudima. Više nisam niti romantičan, samo manično depresivan”, dodaje Pattinson. Vest o eventualnoj bolesti mladog glumca ne čudi previše. Serijal filmova koji su ga proslavili osvojio je svet, stotine hiljada mladih ljudi zaluđeno je vukodlacima i vampirima, neki čak danima kampuju ispred bioskopskih dvorana kako bi videli svoje idole, a o glavnim se glumcima svakodnevno pune stupci novina i internet portala te se prati svaki njihov pokret.

Mislim da nema tema Embarassed

http://teenville.highbb.com/

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu