Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

76Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Čet Avg 12, 2010 4:26 am

Katja Halle

Katja Halle
Ugriz
Ugriz
dushaaa

77Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Čet Avg 19, 2010 12:54 am

Charlotte

Charlotte
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ja mislim da je Ok...
malo me nervira sto on misli samo na Belina osecanja i pomalo ume da iznerira...
cool je...

ljudi nija=edan decak ovde nije postovao xDD mslim bar Very Happy

78Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Avg 21, 2010 2:51 am

~Jovana-Any~

~Jovana-Any~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Pazljiv je i dobar kao i razuman,vidi se da vodi racuna,super je..... Smile

79Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Sep 18, 2010 11:45 pm

B.P.

B.P.
Uljez
Uljez
nepostoji ljepši od njega....prava duša.....

80Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Ned Sep 19, 2010 1:38 am

zevzek

zevzek
Urednik
Urednik
Edvard jednostavno NIJE savršen.

Izvinjavam se, ali ne mogu da verujem kako se neke cure zaluđuju njime :S Jesam pre mislila da je savršen, ali sada sam mućnula glavom.
1. Ostavljaš Belu za njeno dobro. Bože moj, kakav glupak! On misli da je tako bolje za nju jer misli i da ga ne voli, ali pobogu, pa zar ne vidiš kako pati, pogledaj joj u oči, pogledaj joj izraz lica! HALO!!! I na kraju si i sebi i njoj naneo bol. Molim vas!!
2. Tebi verujem a njemu ne verujem. Vukovi nemaju ni malo kontrole. Džejkob joj je najbolji drug, i da izgubi kontrolu, nikad je ne bi povredio! To je užasna pomisao :S Zar on ne voli Belu, zar mu ona nije najbolja prijateljica? I posle ona mora i da beži da bi bila sa Džejkobom. Toliko o tome da on hoće da njoj bude najbolje i najsigurnije, a zna da je tako dok je sa Džejkom. I kako on može da upravlja njenim životom?!
3. Kako je mogao i da pomisli da ubije Renesme?!?!?!?!
To je njegova ćerka!! Nije je uzeo nekome, dobro, nije hteo da dete pobije ceo grad, ali da li mu nije ni palo napamet da će biti polučovek, jer je Bela ljudsko biće? Ako voli Belu, on bi morao da voli i to stvorenje, bilo da li je ono zlo ili nije, on mora da ima roditeljska osećanja!

To je moje mišljenje!

http://www.twilight-saga4ever.com

81Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Ned Sep 19, 2010 1:30 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
Ja se ne zaluđujem sa njim ja ga prosto obožavam i uvek će tako biti...
To je muško mišljenje normalno da veruje kako nije dobar kad je on vampir čudovište i želi joj nešto bolje od sebe...Želi joj budućnost koju ne bi imala pored njega...
Jeste joj drug ne bi je povredio jer je voli, a šta bi sa Semom i Emili on nju voli pa šta joj uradi?I sad kao samo Ed komanduje, a nije tačno i Jacob radi isto...I na kraju koliko se sećam Ed je popustio...
Kako da mu padne napamet kad nije ni znao da može imati dete?Nije je hteo jer se plašio za Bellu i mislio kako je on kriv što u njoj raste nešto slično njemu, ali instinkt je proradio kad je čuo njene misli...

82Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Okt 02, 2010 10:07 am

Crazy_about_wampires

Crazy_about_wampires
Prihvatanje
Prihvatanje
Emma Cullen ::Ja se ne zaluđujem sa njim ja ga prosto obožavam i uvek će tako biti...
To je muško mišljenje normalno da veruje kako nije dobar kad je on vampir čudovište i želi joj nešto bolje od sebe...Želi joj budućnost koju ne bi imala pored njega...
Jeste joj drug ne bi je povredio jer je voli, a šta bi sa Semom i Emili on nju voli pa šta joj uradi?I sad kao samo Ed komanduje, a nije tačno i Jacob radi isto...I na kraju koliko se sećam Ed je popustio...
Kako da mu padne napamet kad nije ni znao da može imati dete?Nije je hteo jer se plašio za Bellu i mislio kako je on kriv što u njoj raste nešto slično njemu, ali instinkt je proradio kad je čuo njene misli...

Slazem se Smile

83Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pon Okt 04, 2010 5:47 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
Mračne sjene
Mračne sjene
Emma Cullen ::Ja se ne zaluđujem sa njim ja ga prosto obožavam i uvek će tako biti...
To je muško mišljenje normalno da veruje kako nije dobar kad je on vampir čudovište i želi joj nešto bolje od sebe...Želi joj budućnost koju ne bi imala pored njega...
Jeste joj drug ne bi je povredio jer je voli, a šta bi sa Semom i Emili on nju voli pa šta joj uradi?I sad kao samo Ed komanduje, a nije tačno i Jacob radi isto...I na kraju koliko se sećam Ed je popustio...
Kako da mu padne napamet kad nije ni znao da može imati dete?Nije je hteo jer se plašio za Bellu i mislio kako je on kriv što u njoj raste nešto slično njemu, ali instinkt je proradio kad je čuo njene misli...
agree

84Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Čet Okt 07, 2010 7:16 am

Crazy_about_wampires

Crazy_about_wampires
Prihvatanje
Prihvatanje
Joooooooooooooooooj kako ga volim ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

85Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Ned Okt 17, 2010 1:55 am

Vanja TSF ^^

Vanja TSF ^^
Komplikacije
Komplikacije
DUSA <3333

86Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Ned Okt 17, 2010 3:02 am

Melani•Lautner

Melani•Lautner
Bes
Bes
Po knjizi ga obožavam *____*
No u filmu mi je (vrv zbog Pattinsona) malo antipatičan.

87Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Uto Okt 19, 2010 8:32 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
U prvom dijelu ga obozvaam^^
Ali u druga dva ga mrziim^^

88Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Čet Okt 28, 2010 6:51 am

Big twilight fan

Big twilight fan
Ponoć
Ponoć
Love Edward LOVE! hihihihi....Savrsen izbor za Edwarda Cullena..Po meni.. Very Happy Neutral

89Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pet Okt 29, 2010 1:41 am

Lidija

Lidija
Prihvatanje
Prihvatanje
prelep je

90Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Nov 13, 2010 9:56 pm

Big twilight fan

Big twilight fan
Ponoć
Ponoć
Lidija ::prelep je

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

91Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Nov 13, 2010 10:42 pm

♥_Miss Lautner_♥

♥_Miss Lautner_♥
Borba
Borba
^^Miss.Lautner^^ ::U prvom dijelu ga obozvaam^^
Ali u druga dva ga mrziim^^
Hah...me too xD

http://avril-lavigne4um.forumotion.com

92Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Ned Nov 14, 2010 6:10 am

Invisible.One

Invisible.One
Buđenje
Buđenje
Obozavam ga!

93Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Nov 20, 2010 12:39 am

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
Prilicno je savrsen, jedino sto mi se kod njega ne svidja jeste to sto je malo ljubomoran i previse zastitnicki nastrojen. Svidja mi se sto je inteligentan,romantican,nezan,pazljiv,veran....

94Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Čet Dec 23, 2010 3:06 am

<3Alice<3

<3Alice<3
Ponoć
Ponoć
najb0lji na planeti Edward Cullen - Page 4 910170

95Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pet Dec 24, 2010 6:55 am

Buffy The Vampire Slayer

Buffy The Vampire Slayer
Uljez
Uljez
On je savrsen muskarac. teta sto kod nas nema takvih. Jednostavno je fantastican.

96Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pet Dec 24, 2010 7:38 am

dRaMa.QuEeN

dRaMa.QuEeN
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
U Sumraku mi je predobar, savršen, zgodan ma sve. Poslije šta je Stefani napravila od njega, to mi se pomalo i gadi. On u 3. knjizi kao da je s marsa pao. "Bella voli i jacoba pa šta ako su se poljubili. Neka shvati da ga voli" on očito tako nekako razmišlja. Baš bezličan i bez karaktera ispada. Da sam na njegovom mjestu razderala bi jacoba na 1000 djelova pa makar Bella plakala cijelu vječnost i vjerovatno ne bi samo tako prošla. Al' ne on njoj još "Ljubavi nisi ti ništa kriva" ma molim te Edwarde -.- Također ono kad kaže Jacobu da on napravi Belli djete, o Bože. On bi definitivno bio savršen dečko da je ostalo samo na 1. knjizi. Što dalje sam išla to mi je bio sve odbojniji.

97Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pet Dec 24, 2010 11:34 pm

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
Anchy44 ::Prilicno je savrsen, jedino sto mi se kod njega ne svidja jeste to sto je malo ljubomoran i previse zastitnicki nastrojen. Svidja mi se sto je inteligentan,romantican,nezan,pazljiv,veran....
Ja isto tako mislim Very Happy

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

98Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pet Jan 07, 2011 1:51 am

(c)micy

(c)micy
Uljez
Uljez
fanpire_1 ::
Anchy44 ::Prilicno je savrsen, jedino sto mi se kod njega ne svidja jeste to sto je malo ljubomoran i previse zastitnicki nastrojen. Svidja mi se sto je inteligentan,romantican,nezan,pazljiv,veran....
Ja isto tako mislim Very Happy

Slažem se...Smile)

99Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Sub Jan 15, 2011 2:55 am

Romana Cullen

Romana Cullen
Komplikacije
Komplikacije
Jednom recju..on je SAVRSEEN! obozavam ga ♥

100Edward Cullen - Page 4 Empty Re: Edward Cullen Pon Jan 17, 2011 4:10 am

Masens girl' <3

Masens girl' <3
Mračne sjene
Mračne sjene
Edwardowa Smile ::On je savrsenstvo bez mane :heart1: Niko do sada nije smislio lika kao sto je Edward.Totalno je drugaciji i predivan je.Vecina je do sada smatrala vampire necim odvratnim i mrzela ih,a sada ceo svet ludi za njima,a pogotovo za Edwardom. Very Happy

Slazem se ...

Dodat cu jos da je Gospodin Savrseni kojeg sada svi cekamo Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu