Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Okt 19, 2010 8:27 am

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Lov
Lov
Sve mi se svidjaa <3
Samo je malo napadan^^

52Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Nov 20, 2010 6:06 am

Anchy44

Anchy44
Lov
Lov
To sto ponekad zna da bude previse napadan.

53Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sre Jan 05, 2011 8:23 am

♥Cherrie♥

♥Cherrie♥
Uljez
Uljez
Fizički je strava ali me nervira jer glumi ''negativca'' za kolenove.

54Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Ned Jan 16, 2011 11:36 am

Masens girl' <3

Masens girl' <3
Mračne sjene
Mračne sjene
Ne volim Jacoba inace.
Tako da mi se nista ne svidja, momak zgodan jest al' da je ostao kao u Twilightu niko ga ne bi ni primjetio Smile

55Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Feb 08, 2011 6:35 am

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Meni se svidja i to mnogooo...Prosto receno ja ga obozavam. cak i njegovu "big nosinu",stavise nju posebno gotivim!!!TEAM JACOB juply

56Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Feb 08, 2011 6:38 am

Leven•Loggie

Leven•Loggie
Urednik
Urednik
˝Big nosinu˝xDD
Ja ga o-b-o-ž-a-v-a-m!!!Prekrasn je i smijesan...
Ali vise volim Edwrada! Razz

http://fallen-angel.forumcroatian.com/

57Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Feb 08, 2011 7:23 am

Your worst Nightmare

Your worst Nightmare
Prihvatanje
Prihvatanje
Ma volim i ja Edwarda... Msm volim ih svee, al sto Jacoba volim...ju,ju!!! juply

58Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Sub Apr 02, 2011 1:12 am

Patty'sMiss

Patty'sMiss
Komplikacije
Komplikacije
Mišići? Pločice? damn.

http://robertpattinsononline.blogger.ba/

59Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Apr 05, 2011 9:08 pm

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
Savršen je skrooooooooooz.
Ništa ne bih mijenjala.

60Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Uto Apr 05, 2011 9:38 pm

little.lamb

little.lamb
Urednik
Urednik
Ko je rekao da mi se nešto ne sviđa na njemu? Razz
Savršen je. Dušaaa <33333

http://www.inverted-heaven.tumblr.com

61Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Čet Apr 07, 2011 1:20 am

Lady Lutz

Lady Lutz
Administrator
Administrator
Zgodan,prelijep ali nervira me mijenjala bi njegov lik u potpunosti

62Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pon Maj 02, 2011 1:18 am

Nina :)

Nina :)
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Malo me je zivcirao u pocetku, al sada ga obozavam. Zanimljiv je kao lik i naravno prelep i prezgodan. Tako da ne mogu reci nesto protiv njega. Sve mi se svidja.

63Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pon Maj 02, 2011 4:10 am

★ Alice ★

★ Alice ★
Lov
Lov
joj nzm od pocetka me nervira,sve mi smeta kod njega tj lik njegov mi smeta

64Sta vam se ne svidja na Jacobu?? - Page 3 Empty Re: Sta vam se ne svidja na Jacobu?? Pon Maj 02, 2011 5:00 am

Kaća

Kaća
Prihvatanje
Prihvatanje
To što nije bio dovoljno uporan da na kraju bude sa Bellom.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu