Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Na nedavnoj dodjeli filmskih nagrada MTV-ja Rob i Kristen su opet razočarali obožavatelje jer se nisu poljubili pred svima
Robert je u intervjuu priznao da nije želio poljubiti Kristen jer je imao neke bolje ideje za nastup: 'Imao sam toliko ideja, ali su mi skoro svaku odbili jer ih nisu smatrali dovoljno smiješnim. Na kraju smo morali izvesti nešto čime nisam bio zadovoljan. Ali poljubac mi se definitivno činio kao loš izbor.'

Također je izjavio da se osjeća pomalo razočaranim: 'Iskreno, mislim da sam trebao biti nominiran u još ponekoj kategoriji. Ovo nije loš rezultat, ali prošle godine bili smo bolji.'

Inače, 'Mladi mjesec' je osvojio nagrade za najbolji film, za najboljeg glumca (Robert Pattinson), za najbolju glumicu (Kristen Stewart), za najbolji poljubac (Kristen Stewart i Robert Pattinson) te u kategoriji global superstar u kojoj je, sasvim očekivano, nagradu odnio Robert Pattinson.

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
hehe Smile
pa TREBAO je da je poljubi Razz

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu