Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Robert Pattinson želeo je povratiti kada je shvatio da filmsku scenu u kojoj je go mora snimiti pred grupom drugih muškaraca. Kada je glumio Salvadora Dalija u filmu “Little Ashes” iz 2008. godine, Rob je ostao zgrožen kada je shvatio da će njegova golotinja tokom snimanja biti izložena pogledima drugih muškaraca.

“Na snimanju su mi dali minijaturni ogrtač, a kada je došao trenutak da ga skinem, celo mi se telo počelo tresti i želeo sam povratiti. Bilo mi je neugodno bilo koga pogledati u pauzama između kadrova pa sam samo zurio u pod. U jednom trenutku sam se okrenuo oko sebe i video šestoricu ili sedmoricu muškaraca kako me gledaju. Osećao sam se grozno”, priseća se Pattinson.

No, s vremenom se zvezda vampirske sage “Sumrak” očito navikla deliti svoju intimu. Tako Robert sada bez ikakve neugode razglaba o, na primer, svom donjem rublju. Glumac je otkrio kako ne voli nositi bokserice već su mu najdraže obične bele gaće. Ipak, prilično se šokirao kada je u novinama naišao na fotografije sebe u kupovini omiljenog donjeg rublja. “Ne znam zašto se to pojavilo, ne razumem šta je u tome zanimljivo. Pa šta ste vi mislili da ja nosim ?”, bio je zbunjen Pattinson.

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
hahahahhahahaa....al dobro...jadan...i meni bi bilo zlo

http://www.mitologija45.blogger.ba

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Pacenik. Sta, da nije mislio da ce da ga siluju? XD

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
heheh Very Happy ali jadaan!Very Happy zamislite da se vi tako skidate pred svima?Very Happy

Amyicha

Amyicha
Ponoć
Ponoć
ahahahahahhhaha a jadan. ajde bit će bolje rob Smile

Crazy Vampire

Crazy Vampire
Ponoć
Ponoć
Hehehe...ovaj Rob me uvek nasmeje...koji lik...Very Happy

Faceless Girl

Faceless Girl
Prihvatanje
Prihvatanje
zamisli brate da se skines skroz go i 7 muskaraca bulji u tebe........jadan Rob <3

Ina.Alice.Fan

Ina.Alice.Fan
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ahahahhaha al jadan... ja bi se ubila Very Happy

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Ala majko moja.Ja bih se užasno osjećala.A ovaj dio za gaće mi je smiješan .xD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu