Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Cosmic Girl

Cosmic Girl
Administrator
Administrator
Kristen Stewart: Bella ne želi venčanje, ona samo čini uslugu Edwardu


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kada je reč o Belli, liku kojeg Kristen glumi, glumica priča o vezivanju čvora sa Edwardom i onome što će morati da obuče za predstojeći događaj (venčanje):

"Bella želi nešto klasično, lepo i jednostavno, belo i krem. Ona ne želi da se venča, ali zna da to Edwardu puno znači, pa će to i da uradi, ona bi
dala sve za njega. To će biti prelepo i veliko venčanje, zato što to Edward želi. Uglavnom je suprotna situacija, uglavnom devojka želi veliko
venčanje. Zato mi je ovo toliko simpatično."

Fanovi su zaista uzbuđeni zbog Parkozorja, sa puno uzbudljivih scena koje će videti na velikom ekranu! Bellina transformacija je na listi najiščekivanijih
scena, koju fanovi umiru da vide. Njen kolega/dečko Robert Pattinson je podelio mišljenje o njenoj transformaciji:

"Znam da će se puno žaliti oko toga, ali sam jako srećan što neću morati da pokazujem osećanja."

Posle svega, Kristen je rekla da joj se na dopada kako je Edward našminkan, kako se oblači i ne dopadaju joj se njegova sočiva.

**alice**

**alice**
Borba
Borba
jedva cekam scenu vjencanja i transformacije....

Emma Cullen

Emma Cullen
Prihvatanje
Prihvatanje
I ja i postoji li nešto što joj se dopada kad joj sve smeta Mad
Tačno da Bella ne želi venčanje, ali posle shvata da ga želi...
I ne kapiram kako to Rob neće pokazati osećanja...

*Esme*

*Esme*
Lov
Lov
Ni ja ne razumem taj deo.

Katchy Cullen <3

Katchy Cullen <3
Izabrani
Izabrani
ne znam Very Happy Very Happy
samo jedva cekam fiiilm! Smile Smile Smile

Scochyca

Scochyca
Uljez
Uljez
sto ne pozure malo s tim filmom??? ne mogu da cekaam Razz

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu