Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

Miss. Lautner

Miss. Lautner
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
msm knjiga omgggg filmovi su me totalno razocharali a redatelji su 0 i et....msm da je film nije dobro odrađen

~SamoTvojaKlinka~

~SamoTvojaKlinka~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Robed 4eva ::knjiga ima vise opisa mada je na filmu xtra dio spidermonkey

darkesT.BurninG.staR

darkesT.BurninG.staR
Prihvatanje
Prihvatanje
knjiga je uvijek najbolja

http://www.mitologija45.blogger.ba

*Juliett*

*Juliett*
Ponoć
Ponoć
Film....a ne mkgou se uspoređivati knjiga i film.....meni je knjiga bolje jer bolje opisuje a film jer to sve prikazuje....ma nezz,oboje

**alice**

**alice**
Borba
Borba
knjiga sve je bolje opisano opsirnije dosta nego u filmu

micka

micka
Ponoć
Ponoć
definitiwno knjiga.u knjizi tacno mogu da zamislim swaki detalj koji je opisan i da se potpuno uziwim,kako da sam pored samog wamira...i nerwira me sto uwek moraju nesto u filmu da promene!!!dakle KNJIGA!

VaMp GiRl

VaMp GiRl
Izabrani
Izabrani
knjiga....jer u knjiizi ima wishe opisa........a u filmu su dosta preskochili...

eŁŁy

eŁŁy
Bes
Bes
knjiga mie d0bra jer ima vise 0pisa...
a fil mie d0bar jer neke scene su 0dlicn0 napravljene i jedn0stavn0 je lakse vidit na filmu neg0 citat u knjizi...
ugl... se knjiga i film nad0punjuju... Very Happy

...<3Rosalie<3...

...<3Rosalie<3...
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Po meni je mnogo bolja knjiga nego film zato sto ima vise opisa...Film je takodje super...Smile

...Bojana...

...Bojana...
Ponoć
Ponoć
Knjiga naravno..Very Happy
Film je solidno uradjen, ali naravno fale detalji koji su bitni a tamo ih nema.Na primer deo sa Jamesom kad prica o Alice..Onda ubacene su smrtne scene koje daju nekakvu jezu samom filmu, a ne prikazuju knjigu onako kako treba.
Citala sam knjigu o snimanju samog filma.Tehnologija je sve samo ne iznad proseka, iako sam zadivljena kako je uradjeno svetlucanje vampira.Glumci su po meni manje vise extra izabrani.
Za onog ko nije prvo citao knjigu film moze biti izvanredan, ali posto sam prvo procitala knjigu film mi je nekako losije uradjen...Moglo je to mnogo bolje.

http://robertpattinsonsrb.com

Miss Immortal

Miss Immortal
Uljez
Uljez
tacno tako...skroz se slazem....

xxxBroken_Angelxxx

xxxBroken_Angelxxx
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
ja wishe wolim film..xDD

Angie21

Angie21
Izabrani
Izabrani
Marija_95 ::izmedju filma i knjige uvek biram knjigu. Prvenstveno zbog mnogo boljeg opisa, i zbog toga sto je u filmu uvek nesto izostavljeno.
Definitivno! Yes

liliflaj

liliflaj
Ponoć
Ponoć
E bas volim diskusiju na ovu temu - knjiga ili film. Very Happy
Generalno, ako postoji vec film snimljen po knjizi, po meni, mnogo je bolje da se prvo odgleda film a onda da se cita knjiga.
To pravilo se potvrdilo i u ovom slucaju. Prvo sam pogledala film a onda citala knjigu. Imala sam vec slike u glavi tako da nisam sve zamisljala kad sam krenula sa citanjem. Tacno je da nije nesto isto u knjizi i na filmu ali ispada da se fakticki dopunjuju. U knjizi ima vise opisa onoga sto osecaju i razmisljaju glavni likovi a na filmu su to glumci mogli samo svojim izgledom da pokazu.
U sustini - dobri su i film i knjiga ali ako se prate tj. cita ovim redosledom.

Ticky

Ticky
Uljez
Uljez
Knjiga,ima vise opisa...

Edwardowa :)

Edwardowa :)
Mračne sjene
Mračne sjene
Knjiga je milijarduuu puta bolja.Ali stvarno.Predivna je!Sve je tako detlajno opisano u knjizi stvarno shvataš koliko Bela Edwardu znači i obrnuto.U filmu je sve nekako skraćeno.

Tijana_Twilight_Girl

Tijana_Twilight_Girl
Progonjeni
Progonjeni
knjiga ima više opisa i detalja

Suddenly.Psychotic

Suddenly.Psychotic
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Knjiga je uvek bolja od filma.
Ima vise detalja, svi su puno bolje opisani...

http://svetfilmova.nice-boards.com/forum.htm

● NelaLautner●

● NelaLautner●
Ponoć
Ponoć
Knjigu nisam citala tako da..

mara

mara
Uljez
Uljez
Knjiga mi se vise svidja,vidi se bolje koliko jedno drugom znace.U filmu je sve ubrzano,preskocili su neke prelepe razgovore i scene,ali svidj mi se.

wetania

wetania
Ponoć
Ponoć
knjiga definitivno...jer ne moze u jedan film od oko sat i po do dva pa i do tri stati ono sto se u knjigu moze napisati, detalji, osjecanja, opisi (koje cesto i ne primjetimo u filmu)...

Stefy

Stefy
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Definitivno knjiga zato što ima više opisa i radnji. U filmu je ubačeno sve i izmenjene su radnje u odnosu na knjigu.

http://www.Elizabeth-Gutierrez.com/

*Bella Swan*

*Bella Swan*
Buđenje
Buđenje
Knjiga...zato sto film nikada ne moze da prikaze osecaje onoliko koliko knjiga moze da ih opise..i zato sto su mnoge (po meni bitne detalje) morali da izostave..ali i film je odlican,samo msm da je knjiga malcice bolja..Smile

~Jovana-Any~

~Jovana-Any~
Mesečev sjaj
Mesečev sjaj
Pa msm da je knjiga bolja uglavnom,jer ipak je tu bolje prikazano,ali i film je ql.....

anna-loca

anna-loca
Strah
Strah
pa kniga je bolja...jer ima vishe opisa....
ali film je odlichan...

http://vaskutak-forum.free-forums.biz/forum.htm

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu